mobile
REKLAMA

Tańsze bilety miesięczne w PKP: gigantyczna obniżka nawet o 68% na wybranych trasach

Wiceprezes PKP ogłosił "ogromną" zniżkę na bilety miesięczne na pociągi PKP Intercity. Od września pasażerowie zapłacą za nie prawie 70 procent mniej. Szczegóły oferty mają zostać ujawnione pod koniec sierpnia

Jakub Bielawski
Tańsze bilety miesięczne w PKP: gigantyczna obniżka nawet o 68% na wybranych trasach

Zapowiedzi doradcy premiera

Na Twitterze pojawiła się informacja o sporych obniżkach cen biletów miesięcznych na niektórych trasach PKP Intercity. O zmianach poinformował Tomasz Gontarz, doradca premiera i wiceprezes spółki

- Bardzo dobra wiadomość dla pasażerów! PKP Intercity od września robi GIGANTYCZNĄ obniżkę cen biletów miesięcznych (nawet o -68%) na kilkudziesięciu relacjach – napisał Tomasz Gontarz w mediach społecznościowych. - Wrzesień to czas powrotów do pracy, szkoły, uczelni (od października!) - chcemy to ułatwić i zachęcić potencjalnych pasażerów do skorzystania z naszych usług. Więcej informacji już w przyszłym tygodniu, obserwujcie! - dodał na Twitterze.

Kiedy poznamy szczegóły?

Wiceprezes spółki nie podał jednak szczegółów dotyczących tras i warunków obniżki. Czy to oznacza, że oferta będzie ograniczona czasowo lub ilościowo? Czy pasażerowie będą musieli spełniać jakieś dodatkowe kryteria? O które trasy chodzi i czy obniżka będzie już na stałe? Na te pytania będziemy musieli poczekać do następnego tygodnia.

Warto zwrócić uwagę na aferę związaną z podwyżką cen biletów PKP na początku roku, która wywołała skandal. PKP tłumaczyło się, że to przez droższy prąd. Jednak po protestach społecznych i wsparciu rządu, spółka zrezygnowała z podwyżek wiosną.

fot.PKP Intercity

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda