mobile
REKLAMA

„Tramwajarze” nie zwalniają tempa. Kolejna wygrana stała się faktem

Siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie nie zwalniają tempa. W sobotnim spotkaniu z Camperem Wyszków odnieśli kolejne zwycięstwo, które dało im awans na trzecie miejsce w ligowej tabeli.

Marcin Kalicki
„Tramwajarze” nie zwalniają tempa. Kolejna wygrana stała się faktem

Cztery ligowe zwycięstwa w pięciu dotychczas rozegranych spotkaniach brzmi naprawdę dobrze. Takiego początku sezonu mało kto się spodziewał. Podopieczni trenera Szymona Szlendaka po porażce w pierwszej kolejce z UKS Spartą Grodzisk Mazowiecki, w kolejnych trzech spotkaniach pewnie wygrywali z następnymi rywalami. W ostatnią sobotę dołożyli kolejne trzy punkty pokonując w piątym meczu sezonu 2023/2024 II ligi – KS Camper Wyszków.

Wiedzieliśmy, że mecz nie będzie łatwy, ponieważ poznaliśmy wcześniej drużynę z Wyszkowa na towarzyskich turniejach, gdzie pokazali, że grają dobrą siatkówkę. Jednak świetna analiza naszego sztabu dała nam przed meczem dużo korzyści. Dzięki temu to Wyszków wraca na tarczy po spotkaniu, które zostało rozegrane w czterech odsłonach. Cieszy nas fakt, że możemy kolejne trzy punkty dopisać do ligowej tabeli. Teraz zaczynamy nowy tydzień i nowe wyzwania. Chcemy najbliższe dni mocno przepracować, aby poskutkowało to w sobotnim meczu z Metrem – zapewnia Adam Rajchelt, przyjmujący MOS Wola.

Co ciekawe aż pięciu zawodników z Rogalińskiej w tym spotkaniu zdobyło więcej niż dziesięć punktów. Byli to: Piotr Skałbania (14), Mateusz Grodzicki, Ignacy Skrzydło, Adam Rajchelt (po 13) oraz Maksymilian Werpachowski (11).

MOS Wola Tramwaje Warszawskie – KS Camper Wyszków 3:1 (25:19, 25:17, 19:25, 25:23)

Składy:

MOS Wola: Dawid Bulira, Mateusz Grodzicki, Mikołaj Kobyliński, Piotr Skałbania, Ignacy Skrzydło, Maksymilian Werpachowski, Adam Rajchelt, Szymon Świniarski, Wojciech Wachowicz, Grzegorz Pacholczak, Jakub Koc. Nie zagrali: Kacper Roszkowski, Adam Antoński, Daniel Grzymała.

KS Camper: Nikodem Obrębski, Karol Wojtkowski, Jakub Linkiewicz, Tobiasz Wojtkowski, Daniel Rosa, Kamil Bodzon, Sebastian Olszewski, Antoni Ciskowski, Michał Wolak, Kacper Wojtkowski. Nie zagrali: Piotr Jurczyk, Jakub Michalski, Kacper Pakieła, Alek Szewczyk.

A już w najbliższy weekend dojdzie do  niezwykłego pojedynku. Na Ursynowie w derbach stolicy KS Metro Family Warszawa podejmie MOS Wola Tramwaje Warszawskie.

Fot. Marcin Szymczyk/MOS Wola Tramwaje Warszawskie

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda