mobile
REKLAMA

„Tramwajarze” wygrywają w hicie kolejki

Świetnie spisali się w ostatnim meczu siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie. Stołeczny klub pokonał we własnej hali Eneę KKS Kozienice.

Marcin Kalicki
„Tramwajarze” wygrywają w hicie kolejki

Rozgrywki II ligi mężczyzn w sezonie 2023/2024 powoli zmierzają ku końcowi. Warszawianie na dwie kolejki przed końcem rozgrywek mają pewnie piąte miejsce i już wiadomo, że na tej pozycji zakończą sezon, mimo iż jeszcze dwa mecze przed nami. Zespół z Kozienic natomiast ma tyle samo punktów co drugie KS Metro Family Warszawa lecz gorszy bilans setów.

Spotkanie w hali przy ul. Rogalińskiej mogło się podobać kibicom. Walka o każdą piłkę, szybkie wymiany i skuteczne ataki to to czego nie brakowało w weekendowym meczu. – Sobotni mecz był bardzo wymagający dla obydwu drużyn. Wiele długich i ciekawych akcji mogli podziwiać kibice zgromadzeni na Rogalińskiej. Był to jeden z naszych najlepszych meczów co ostatecznie przełożyło się na wygraną. Rywale postawili trudne warunki, o czym świadczą wyniki w poszczególnych setach. Na szczęście przechyliliśmy szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Naszym celem na ostatnie dwa spotkania jest zwycięstwo za trzy punkty i zakończenie sezonu z jak najlepszym rezultatem – powiedział Adam Antoński, środkowy MOS Wola. – Był to bardzo ciężki mecz, który wygraliśmy jako drużyna. Każdy dołożył od siebie coś dzięki czemu udało się nam zwyciężyć – dodał Paweł Kuliński, środkowy wolskiego klubu.

MOS Wola Tramwaje Warszawskie – Enea KKS Kozienice 3:2 (25:27, 27:25, 23:25, 25:20, 15:13)

Składy:

MOS Wola: Dawid Bulira, Grzegorz Pacholczak, Jakub Koc, Jaromir Orlicz, Ignacy Skrzydło, Paweł Kuliński, Adam Antoński, Adam Rajchelt, Marcin Wojtulewicz, Szymon Świniarski, Piotr Skałbania. Nie zagrali: Mikołaj Kobyliński, Szymon Ślązak, Kacper Roszkowski.

Enea: Antoni Sokołowski, Wojciech Ranecki, Bartłomiej Koryciński, Jakub Baranowski, Maciej Kałasz, Karol Bartnik, Michał Trąbka, Robert Głogowski, Daniel Ostrowski, Dominik Kiernoz. Nie zagrali: Janusz Rdułtowski, Krzysztof Jeziorowski, Michał Koryciński, Kamil Kapusta.

Kolejne spotkanie podopieczni trenera Szymona Szlendaka rozegrają 16 marca. Rywalem „Tramwajarzy” w spotkaniu wyjazdowym będzie SMS PZPS II Spała.

/Marcin Kalicki/

Fot. Ana Okolus Fotografia/MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda