mobile
REKLAMA

Turniej o Puchar Tramwajów Warszawskich

Po przerwie wakacyjnej seniorska siatkówka wraca na Wolę. Już w najbliższą sobotę w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej rozegrany zostanie Turniej o Puchar Tramwajów Warszawskich.

Marcin Kalicki
Turniej o Puchar Tramwajów Warszawskich

W zawodach uczestniczyły będą cztery drużyny: UKS Trójka Międzyrzec Podlaski, UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki, Enea KKS Kozienice oraz gospodarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie. Turniej na Woli to pierwszy większy sprawdzian dla II-ligowych zespołów przed rozpoczęciem nowego sezonu.

W stołecznej drużynie po zakończeniu rozgrywek miało miejsce małe trzęsienie ziemi. Z zespołem pożegnało się kilku zawodników, których zastąpili nowi siatkarze. W nadchodzącym sezonie przy ul. Rogalińskiej nie wystąpią m.in.: Jakub Buczek, Kacper Buczek, Kajetan Iszczuk, Bartosz Gomułka czy Kamil Leliwa. W ich miejsce sprowadzeni zostali doświadczeni zawodnicy tj. Dariusz Bonisławski, Szymon Pałka czy Paweł Szczepaniak. – Są to zawodnicy, którzy stanowili o sile swoich poprzednich drużyn. Przy umiejętnościach, które mają wkomponowanie się w ten zespół nie będzie takie trudne – zapewnia Krzysztof Wójcik, trener MOS Wola Tramwaje Warszawskie.

Harmonogram zawodów:

Sobota, 11 września godz. 10:00

MOS Wola Tramwaje Warszawskie – UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki

Sobota, 11 września godz. 12:00

Enea KKS Kozienice – UKS Trójka Międzyrzec Podlaski

Sobota, 11 września godz. 15:00

Mecz o trzecie miejsce

Sobota, 11 września godz. 17:00

Mecz finałowy

Zapraszamy wszystkich na Turniej o Puchar Tramwajów Warszawskich - naszego sponsora tytularnego. Turniej odbędzie się pod patronatem Dyrektora MOS nr 6 pana Pawła Wasilewskiego. Zagramy w naszej hali na Rogalińskiej w najbliższą sobotę. Będzie to jeden z elementów przygotowań do startu rozgrywek II ligi. Turniej zostanie rozegrany z udziałem kibiców - prosimy o stosowanie się do aktualnie obowiązujących zasad – mówi trener Wójcik.

My także zapraszamy na wolskie zawody. Start w sobotę o godz. 10:00 w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda