mobile
REKLAMA

Ujawnili nielegalne automaty do gier hazardowych

W wyniku skutecznej współpracy policjantów mińskiej komendy oraz funkcjonariuszy Mazowieckiej Służby Celno-Skarbowej, ujawniono nielegalne automaty do gier hazardowych w jednym z lokali na terenie gminy Mińsk Mazowiecki, co zaowocowało zatrzymaniem jednej osoby

oprac. Klaudia Kwasek
Ujawnili nielegalne automaty do gier hazardowych

Policjanci we współpracy z funkcjonariuszami Mazowieckiej Służby Celno-Skarbowej, przeprowadzili kontrolę w jednym z lokali na terenie gminy Mińsk Mazowiecki. Ujawnili i zabezpieczyli 5 nielegalnych automatów przeznaczonych do hazardowych gier. Mężczyzna, związany z organizacją nielegalnego procederu, został zatrzymany, przyznając się do zarzutów.

W trakcie przeszukania, policjanci zabezpieczyli ponad 2 000 złotych gotówki. Łączna wartość zabezpieczonego mienia, wliczając automaty do gier, przekroczyła 62 000 złotych. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej przeprowadzą postępowanie w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności związanych z podejrzeniem nielegalnego prowadzenia gier hazardowych w lokalu.

Zatrzymany mężczyzna usłyszy zarzuty, zgodnie z przepisami prawa grozi mu wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.

fot. KSP

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda