mobile
REKLAMA

Ursynów: Pod nosem mieszkańców otworzyli narkotykową linię produkcyjną

Dwóch obywateli Mołdawii w wynajmowanym na Ursynowie przy ul. Elegijnej domu otworzyło narkotykową linię produkcyjną. - Robili wszystko, żeby tylko nie wpaść w ręce Policji. Ukrywając się wdychali trujące opary płynów, które służyły do wytwarzania środków odurzających - relacjonuje podkom. Ewa Kołdys z KRP II. Wiadomo, że mężczyźni działali w zorganizowanej grupie przestępczej

Redakcja
Ursynów: Pod nosem mieszkańców otworzyli narkotykową linię produkcyjną

Ursynowscy policjanci zlikwidowali narkotykową linię produkcyjną, którą przy ul. Elegijnej otworzyło dwóch obywateli Mołdawii. Dom, w którym prowadzona była nielegalna działalność został przez mężczyzn wynajęty.

- Policjanci uzyskali informacje, że może w tym domu przebywać poszukiwany. Próbowali dostać się do środka budynku na różne sposoby. Słychać było dobiegające z wnętrza odgłosy ale nikt nie otwierał pomimo głośnych wezwań. Kiedy funkcjonariusze sforsowali wejście okazało się, że w lokalu ukrywają się dwaj 20 i 22 - letni obywatele Mołdawii. Policjantów uderzył duszący odór chemikaliów składowanych w plastikowych baniakach i pojemnikach – relacjonuje podkom. Ewa Kołdys.

Policjanci na miejscu zabezpieczyli aparaturę do wytwarzania narkotyków oraz gotowy mefedron. Około 3870 porcji.

Jak podkreśla policja mężczyźni działali w zorganizowanej grupie przestępczej.

Na miejscu musiała pojawić się straż pożarna, która zabezpieczyła lokal przed ewentualnym zapaleniem z uwagi na duże stężenie chemikaliów.
-Obydwaj zatrzymani decyzją sądu, na wniosek Prokuratury Rejonowej Warszawa Ursynów - nadzorującej śledztwo, trafili do aresztu na 3 miesiące. Grozi im surowa kara, nawet do 20 lat więzienia – podkreśla podkom. Ewa Kołdys.

fot. policja

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda