mobile
REKLAMA

Utrudnienia dla kierowców w Warszawie: rusza remont mostu Poniatowskiego

Rozpoczynając od poniedziałku, 7 sierpnia, pracownicy drogowi zajmą fragment jezdni ulicy Kruczkowskiego. Pod wiaduktem mostu Poniatowskiego ruch uliczny zostanie ograniczony do jednego pasa w każdym kierunku

Jakub Bielawski
Utrudnienia dla kierowców w Warszawie: rusza remont mostu Poniatowskiego

Aktualnie prowadzone są prace remontowe na wiadukcie mostu Poniatowskiego, co ma wpływ na zmiany w organizacji ruchu. Jezdnie alei 3 Maja znajdujące się pod stalową konstrukcją wiaduktu są zamknięte, zwłaszcza po stronie zachodniej Kruczkowskiego w kierunku skarpy.

Nowe rozwiązania w organizacji ruchu wejdą w życie w poniedziałek, 7 sierpnia, o godzinie 13:00. Konkretnie, ulica Kruczkowskiego, znajdująca się pod samym wiaduktem mostu Poniatowskiego, zostanie zawężona do jednego pasa ruchu w obu kierunkach. Dodatkowo, będzie możliwość skrętu z Kruczkowskiego w aleję 3 Maja w kierunku Solca.

Dla pieszych i rowerzystów w kierunku Tamki będzie dostępny wspólny ciąg pod wiaduktem. Ponadto, przestrzeń postojowa dla osób z niepełnosprawnością zostanie przeniesiona z obszaru pod wiaduktem na aleję 3 Maja.

- Miejscy drogowcy zapowiadają, że taka organizacja ruchu będzie funkcjonowała w tym miejscu przez około dwa miesiące. Docelowo na ulicy Kruczkowskiego zostanie wdrożona nowa stała organizacja ruchu poprawiająca bezpieczeństwo pieszych na przejściu. Te prace rozpoczęły się na początku lipca - przekazał stołeczny ratusz.

fot.ZDM

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda