mobile
REKLAMA

Utrzymać pozycję lidera

Siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie w sobotę, 8 października rozegrają spotkanie 2. kolejki II ligi. Tym razem stołeczny klub w meczu wyjazdowym zmierzą się z SMS PZPS II Spała.

Marcin Kalicki
Utrzymać pozycję lidera

Siatkarze SMS PZPS II Spała w 1. kolejce zmierzyli się w Warszawie z KS Metro. Na Ursynowie przyjezdni zdołali wygrać jedną partię. Mimo to w sobotnim spotkaniu klub z Woli musi spodziewać się dobrej gry rywali. W „spalskich lasach” każdej przyjeżdżającej drużynie gra się trudno, choć jeśli MOS zagra tak jak w ubiegły weekend to o wynik powinien być spokojny.  

Podopieczni trenera Konrada Copa w meczu inaugurującym sezon rozgromili LKS Czarnych Rząśnia 3:0. Dzięki stracie zaledwie czterdziestu czterech punktów warszawianie mogą cieszyć się z pozycji lidera ligowych zmagań. Rywalizacja w Spale odpowie zatem na pytanie czy MOS Wola utrzyma się na pozycji lidera.

– Jedziemy w weekend walczyć ze zdolną spalską młodzieżą. Jest szansa, że spotkamy się po przeciwnych stronach siatki z naszym wychowankiem Olkiem Nowikiem, który od tego sezonu reprezentuje Szkołę Mistrzostwa Sportowego. Mam nadzieję, że będzie gościny, a my dopiszemy kolejne punkty do ligowej tabeli – mówi Konrad Cop, trener wolskiego klubu.

Mecz SMS PZPS II Spała – MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozegrany zostanie w sobotę, 8 października w hali COS OPO Spała przy Al. Prezydenta I. Mościckiego 6. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14:00.

Fot. Ana Okolus Fotografia/MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda