mobile

W sobotę urzędy będą czynne!

We wtorek, 24 grudnia, Urząd m.st. Warszawy w tym Urzędy Dzielnic będą nieczynne. To wolny dzień wyznaczony zgodnie z zarządzeniem wydanym przez Prezydenta m.st. Warszawy. W zamian za to, do urzędów będzie można wybrać się w sobotę 7 grudnia. 

Redakcja
W sobotę urzędy będą czynne!

W tym dniu, w godzinach 8.00 – 14.00, pełniony będzie dyżur w Urzędzie Stanu Cywilnego m.st. Warszawy przy ul. Andersa 5 (stacja metra Ratusz Arsenał, obok kina Muranów). Załatwić tam będzie można wyłącznie sprawy związane z rejestracją zgonów. Pozostałe siedziby USC m.st. Warszawy 24 grudnia będą nieczynne. Przypominamy też, że przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, działa Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19115.

24 grudnia 2019 r. został wyznaczony dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu m.st. Warszawy za ekwiwalentne odpracowanie na podstawie art. 33 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2019 r. poz. 506 j.t. z późn. zm.).

Zgodnie z zarządzeniem Prezydenta m.st. Warszawy Urząd m.st. Warszawy w tym Urzędy Dzielnic będą czynne w sobotę – 7 grudnia.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda