Warszawska Akademia Piłki Nożnej wygrywa z Polonią Warszawa!
W meczu 9. kolejki V ligi okręgowej E1 Orlik grupy 2 Warszawska Akademia Piłki Nożnej podejmowała MKS Polonię II Warszawa. Na boisku przy Zespole Szkół Fototechnicznych przy ul. Spokojnej 13 można było obejrzeć niesamowite spotkanie w wykonaniu młodych zawodników obydwu drużyn.
Piłkarze WAPN chcieli zrewanżować się Polonii za porażkę poniesioną w pierwszym meczu przy ul. Konwiktorskiej. 5 maja padł wynik 9:4 dla "Czarnych Koszul". Teraz było inaczej, choć to goście przed końcem prowadzili. Młodym adeptom futbolu zrzeszonym w Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej udało się pokonać swoich rówieśników z MKS Polonii ku uciesze licznie zgromadzonych kibiców. Ostatecznie na Woli padł wynik 6:5 dla gospodarzy.
- Mecz Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej z Polonią II Warszawa w roczniku 2007 to rewanż za porażkę w 1. rundzie, gdzie do przerwy prowadziliśmy na Konwiktorskiej 4:2 ale ostatecznie ulegliśmy. Mecz rewanżowy w kategorii U-11 miał wiele zwrotów akcji oraz mnóstwo pozytywnych emocji! Cios za cios, poświęcenie, dobra gra piłką pod presją obu drużyn to charakterystyka tego "wydarzenia piłkarskiego"! Spotkanie zapewne zapadnie na długo w pamięci licznie zgromadzonych kibiców, a przede wszystkim chłopcom. Na sześć minut przed końcem młodzi "Akademicy" przegrywali 5-4, aby ostatecznie zrewanżować się rywalowi za poprzednią porażkę i odnieść zasłużone zwycięstwo 6:5, radując się po końcowym gwizdku sędziego, niebywale! Jednym słowem - to było spotkanie trzymające w napięciu do ostatniej sekundy z cyklu spotkania - niezapomniane! - powiedział Grzegorz Siedlecki, trener i prezes WAPN.
Dzięki wygranej piłkarze Akademii umocnili się na drugim miejscu z lidze tracąc tylko trzy punkty do…Polonii. Do zakończenia rozgrywek została jedna kolejka, w której wolscy "Akademicy" zmierzą się z Akademią Talentów Piłkarskich II Warszawa, a zawodnicy Polonii z rocznika 2007 podejmą na własnym stadionie ekipę KS Sokół Warszawa.




![[Patronat medialny] Już w ten weekend kolejny pokaz „Wielkie Serca” w Multimedialnym Parku Fontann](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/b16891a29855ce61998960be52a6a9c49b4c4800.jpeg)






















![[KONKURS] Wygraj najnowszą książkę Marty Zaborowskiej - premiera 1 lipca](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/073dc21a177e593af05937574a505dc2b5bedbc6.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Nie lubię Pana, Panie Fellini" w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/d16bfc4bd199cda12e0c1c13efa6cda0711f6450.jpeg)
![[KONKURS] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Nie lubię Pana, Panie Fellini" w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/5e375e6a24da2e066ad74ba93d6511eb1239e293.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] „Smak bezwzrokowego życia” – wygraj pakiet książek Marka Kalbarczyka](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/9175df796924cbc775c4c2c80f0f8a83fe3e0a0d.jpeg)















