mobile
REKLAMA

Wielkie siatkarskie derby Warszawy

Już w najbliższą sobotę, 20 listopada w hali UCSiR przy ul. Dereniowej 48 dojdzie do wielkich derbów Warszawy. Siatkarze KS Metro podejmą MOS Wola Tramwaje Warszawskie.

Marcin Kalicki
Wielkie siatkarskie derby Warszawy

Mecze pomiędzy obydwoma zespołami zawsze są emocjonujące i pełne wielu ciekawych, niesamowitych akcji. Nie inaczej będzie zapewne i tym razem. Znajdująca się na trzeciej pozycji drużyna z Woli będzie chciała dogonić drugą Arkę Tempo Chełm, zaś Metro nie będzie chciało pozwolić odskoczyć czołówce. Zapowiada się walka o każdą piłkę.

– Mecz z znajomym klubem KS Metro Warszawa będzie dla mnie podwójnie ekscytujący, ponieważ ostatnie trzy sezony byłem reprezentantem tego klubu. W sobotnim meczu kibice mogą liczyć na zaciętą walkę jak i 100% zaangażowania z naszej strony. Ten mecz nie będzie należał do łatwych, bo wiem, że znajomi po drugiej stronie siatki będą tak samo skupieni i po prostu będą chcieli wyszarpać zwycięstwo na swojej hali. Sentymenty na bok – na jakąś chwilę i trzeba wykonać dobra robotę – zapowiada Paweł Szczepaniak, który do MOS-u Wola trafił przed obecnym sezonem właśnie z Metra.

Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki do dopingowania stołecznym drużyną w hali oraz na stronach obydwu klubów na FB. Mecz KS Metro – MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozpocznie się w sobotę o godz. 17:00.

Marcin Kalicki

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda