mobile
REKLAMA

„Wpadliśmy w pozytywny ciąg zwycięstw i chcemy się w nim utrzymać”

„Wszyscy na Rogala” – zachęcają w mediach społecznościowych przedstawiciele siatkarskiego MOS Wola Tramwaje Warszawskie. Już w sobotę klub ze stolicy podejmie drużynę KS Camper Wyszków.

Marcin Kalicki
„Wpadliśmy w pozytywny ciąg zwycięstw i chcemy się w nim utrzymać”

„Tramwajarze” zanotowali bardzo dobry początek sezonu. Z czterech pierwszych spotkań warszawianie wygrali trzy i z dziewięcioma punktami zajmują czwarte miejsce w II-ligowej tabeli. Bardzo mocni w ubiegłym sezonie siatkarze Campera póki co grają poniżej swoich możliwości, ale na pewno nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Dlatego sobotni pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie.    

– Wpadliśmy w pozytywny ciąg zwycięstw i chcemy się w nim utrzymać tak długo jak tylko się da. Przed nami seria meczów arcyważnych. Na początek Camper Wyszków, zespół który na pewno aspiruje do gry w play-off. Mecze z Camperem zawsze są trudne, to prawdziwe siatkarskie „cwaniaki” - w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zapowiada się mecz ciężkiej i zaciętej walki o pozostanie trzech punktów na Rogalu. Zapraszam – zachęca Grzegorz Pacholczak, kapitan wolskiego klubu.

Mecz MOS Wola Tramwaje Warszawskie – KS Camper Wyszków już w najbliższą sobotę, 28 października w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2. Początek spotkania o godz. 17:00.

Pary pozostałych spotkań 5. kolejki II ligi grupy 2: KS Metro Family Warszawa – Necko Augustów, UKS Trójka Międzyrzec Podlaski – KS Błonie, Lechia II Tomaszów Mazowiecki – UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki, Enea KKS Kozienice – Polcanex Kobyłka, SMS PZPS II Spała – Volley Ostrołęka.

Fot. Marcin Szymczyk/MOS Wola Tramwaje Warszawskie

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda