mobile
REKLAMA

Wspólne ubieranie choinki na wystawie „Dinozaury na żywo”!

W przedświąteczny weekend 19-20 grudnia na terenie wystawy „Dinozaury na żywo” stanie ogromna, czterometrowa choinka. Organizatorzy zapraszają wszystkich warszawiaków do włączenia się w przystrojenie drzewka. Każdy, kto w sobotę lub niedzielę przyjdzie na wystawę z dowolną ozdobą choinkową (gotową lub własnoręcznie zrobioną), otrzyma 20% zniżki na bilet wstępu. 

TAGI
Wspólne ubieranie choinki na wystawie „Dinozaury na żywo”!

Wystawa „Dinozaury na żywo” znajduje się na błoniach Stadionu PGE w Warszawie już od 5 listopada 2015 roku. Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością – do tej pory ekspozycję odwiedziło ponad 30 tysięcy osób. Dinozaury przed przyjazdem do Warszawy podziwiali  m.in.  mieszkańcy Austrii, Niemiec, Czech, Chin i Malezji. 

- Warszawiacy uwielbiają dinozaury. Najwięcej radości z odwiedzenia naszej wystawy mają oczywiście dzieci, ale dorośli również świetnie spędzają tu czas. Wdzięczni za tak ciepłe przyjęcie postanowiliśmy zorganizować świąteczną akcję ubierania choinki. Mamy nadzieję, że efekt wspólnie udekorowanego drzewka będzie imponujący – powiedział Nestor Tazueco, Marketing Director firmy Ternum Sp. z o.o., organizatora wystawy. 

Dodatkowo przez cały weekend, dzieciaki wraz z animatorami będą miały możliwość stworzenia ozdób choinkowych na miejscu. Tematem przewodnim będą dinozaury.

„Dinozaury na żywo” to jedyna na świecie tak duża i nowoczesna ekspozycja pradawnych gadów.  Poruszające się za pomocą najnowocześniejszej techniki dinozaury to 40 eksponatów i 28 rodzajów, w tym m.in. Diplodok, Tyranozaur czy Welociraptor. Zwierzęta zaprezentowane są w scenerii pradawnych lasów, przy wykorzystaniu niesamowitych efektów świetlnych i dźwiękowych. 

Na terenie wystawy na gości czeka także kawiarnia, dino-sklep z pamiątkami,  kino oraz strefa dla dzieci, a w niej kącik kreatywny, kącik archeologiczny, wyścig z dinozaurem, przejażdżka na dinozaurze, małpi gaj, paintball i ściana wspinaczkowa.

Warszawska wystawa, która jest pierwszą wizytą dinozaurów w Polsce, otwarta będzie do końca lutego 2016 r. (od wtorku do niedzieli i w święta – w godz. 10.00-20.00; 
w dniach 24 grudnia, 31 grudnia – w godz. 10.00-16.00; 6 stycznia – 14:00-20:00; w poniedziałki wystawa nieczynna).

Bilety można kupić na miejscu lub na www.dinozaurynazywo.pl

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda