mobile
REKLAMA

Wszyscy na „Rogala”!

Drugie spotkanie przed własną publicznością zagrają w sobotę siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie. Tym razem rywalem stołecznego klubu będzie KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki.

Marcin Kalicki
Wszyscy na „Rogala”!

Podopieczni trenera Konrada Copa sezon 2022/2023 rozpoczęli od dwóch wygranych z Czarnymi Rząśnia i SMS PZPS II Spała. Teraz siatkarze z Woli chcą zrobić kolejny krok i dopisać następne punkty do ligowej tabeli. Druga drużyna Lechii nie będzie łatwym rywalem dla „Tramwajarzy”. Dla zawodników z Tomaszowa Mazowieckiego będzie to drugie spotkanie, bowiem mecz 1. kolejki z UKS Spartą Grodzisk Mazowiecki został przełożony. Przed tygodniem Lechia musiała uznać wyższość innej stołecznej drużyny – KS Metro. Czy tym razem również trzy punkty zostaną w Warszawie? Przekonamy się już jutro.

– Kolejne spotkanie i mamy nadzieję, że kolejne zwycięstwo. Naszym nadchodzącym rywalem będzie drugi zespół Lechii Tomaszów Mazowiecki. Skład jest bardzo młody jednak jak pokazuje nasze ostatnie spotkanie ze Spałą takie zespoły są bardzo ciężkimi rywalami. Mam nadzieję, że tak jak na pierwszym meczu nie zabraknie osób chcących dopingować nas na naszej hali. Zapraszam wszystkich na „Rogala” – zachęca Kacper Żółtański, środkowy wolskiego klubu.

Mecz MOS Wola Tramwaje Warszawa – KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki rozpocznie się w sobotę, 15 października o godz. 18:30. Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki do dopingowania stołecznego zespołu z trybun hali sportowej mieszczącej się przy ul. Rogalińskiej 2.

Fot. MOS Wola/Paweł Oleksiak Fotografia

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda