mobile
REKLAMA

Wybierz swoją dietę

W dzisiejszym „zabieganym” świecie, pełnym licznych obowiązków, nadgodzin i „deadline-ów”, nie jest łatwo zadbać o linię, nie mówiąc już o dbaniu o zdrowe odżywianie. Jeśli, tak jak tysiące osób, nie masz czasu żeby biegać po pracy do sklepu w poszukiwaniu produktów na zdrowe posiłki na kolejny dzień, ani tym bardziej nie masz ochoty spędzać długich godzin w kuchni przygotowując je – pomyśl o cateringu dietetycznym. O niezaprzeczalnych zaletach takiego rozwiązania rozmawiamy z twórcami jednego z popularniejszych serwisów dietetycznych – Kiełki na Widełki.

TAGI
Wybierz swoją dietę

Skąd pomysł na otwarcie cateringu dietetycznego?

Pomysł wziął się z naszej pasji do sportu i zdrowego stylu życia, a jednocześnie poszukiwania sposobu na umiejscowienie tych pasji w coraz szybszym świecie. Firmę założyli byli sportowcy wyczynowi oraz obecni trenerzy sportów drużynowych i trenerzy indywidualni, którzy najlepiej zdają sobie sprawę, jak ważne jest właściwe odżywianie i regularne dostarczanie organizmowi składników odżywczych. Powiedzmy sobie otwarcie – przygotowanie zdrowych i wartościowych posiłków wymaga nakładu czasu, a tego ciągle wszystkim brakuje. Naszym celem było stworzenie przejrzystego serwisu, zapewniającego klientom codzienne dostawy całodniowego dietetycznego menu, zawierającego 5 smacznych i dietetycznych posiłków. Gotowe posiłki na cały dzień dostarczone wprost do domu, czy do biura to idealne rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych i zabieganych osób. W ten sposób zdrowe odżywianie się, staje się niezwykle proste i wygodne. Chcemy, by zaoszczędzony w ten sposób czas, nasi klienci mogli przeznaczyć na to, co dla nich ważne.

Dlaczego w ogóle warto sięgać po żywność dietetyczną? Nie jest ona przeznaczona tylko dla osób walczących z nadwagą?

Nasze diety dopasowane są do różnych potrzeb naszych klientów. Niektóre z nich rzeczywiście przygotowane są z myślą o osobach, które walczą z nadwagą. Jednakże oferujemy również posiłki dla osób, które ze względów zdrowotnych wymagają specyficznej diety, czy też ze względu na przekonania nie jedzą mięsa. To oczywiście tyko część naszej oferty. Pragniemy propagować ideę wyrabiania zdrowych nawyków żywieniowych, czyli przede wszystkim regularnego spożywania posiłków odpowiednio skomponowanych i zbilansowana. Zaznajamiamy również klientów z koncepcją tzw. superfood-ów, których w naszych dietach używamy cała gamę.

Co wyróżnia Państwa catering na tle innych?

Na pewno wyróżnia nas doświadczenie i profesjonalizm. Nasze menu układane jest wyłącznie przez dietetyka klinicznego. Dzięki współpracy dietetyka z szefem kuchni posiłki przez nas oferowane są nie tylko zdrowe, ale również smaczne. To ważne dla naszych klientów - dzięki temu łatwiej trzymać się żywieniowych założeń.

Warto również dodać, iż cała nasza załoga to osoby, które cechuje zamiłowanie do sportu i czynna aktywność fizyczna (to jeden z wymogów pracy u nas).

Co znajduje się w Państwa ofercie?

Oferta jest niezwykle bogata. Oferujemy diety kaloryczne (1000, 1200, 1500, 2000 kcal), diety tematyczne, np.: dieta Paleo, dieta o niskim indeksie glikemicznym, dieta zone i dieta sportowa. Mamy również diety przeznaczone dla kobiet w ciąży i dla dzieci.

Ponadto na życzenie klienta możemy ułożyć dietę indywidualną. Bez obaw podejmujemy się również komponowania specjalnych diet dla osób z różnymi przypadłościami zdrowotnymi.

Oferta skierowana jest dosłownie do każdego – dla amatorów sportu, wyczynowców, wegetarian, kobiet w ciąży, przedszkolaków i uczniów oraz dla wszystkich, którzy po prostu chcą się dobrze i zdrowo odżywiać.

Jak działa Państwa catering?

Nasi Klienci każdego dnia otrzymują pod wskazany przez siebie adres 5 zbilansowanych posiłków według menu opracowanego przez naszego dietetyka. Działamy według prostej zasady trzech kroków. KROK 1 – wybór diety. To nasz klient wybiera dietę, która go interesuje. Jeśli nie jest pewien, która z naszych diet jest dla niego odpowiednia - nasz dietetyk jest w każdej chwili do dyspozycji. Dietetyk weźmie pod uwagę tryb życia, płeć, stan zdrowia, a przede wszystkim cel, jaki dana osoba chce osiągnąć i na tej podstawie pomoże dokonać wyboru odpowiedniej diety. KROK 2 – formalności, czyli uzgodnienie adresu dostaw, potwierdzenie zamówienia, płatność. Każdy klient otrzymuje od nas e-mail potwierdzający zamówienie oraz terminy realizacji dostaw. KROK 3 – Dostawa. Dostawy realizowane są w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania takiego potwierdzenia. Posiłki są zapakowane w higieniczne, jednorazowe opakowania.

Dziękujemy za rozmowę

 

Kiełki na Widełki

Tel. 515 515 442

www.kielkinawidelki.pl

e-mail: biuro@kielkinawidelki.pl

Na terenie Warszawy dostawa jest bezpłatna.


 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda