mobile

Wymień nietrafiony prezent na piwo

Dostałeś nietrafiony prezent z okazji mikołajek, urodzin czy imienin? Nie wiesz co z nim, zrobić? Przyjdź pod Pałac Kultury i Nauki, na Plac Defilad. Tam wymienisz prezent na piwo Carlsberg. Zielona piwna ciężarówka będzie stać przed PKiN do godziny 18.

 

Wymień nietrafiony prezent na piwo

We wtorek, 15 grudnia na Placu defilad od strony ulicy Marszałkowskiej zaparkowała zielona ciężarówka Carlsberga. Każdy kto do niej podejdzie z nietrafionym prezentem dostanie czteropak piwa Carlsberg.

Pierwsze osoby już wymieniły swoje prezenty. Organizatorzy wzbogacili się o pidżamę w panterkę, którą dostał dorosły mężczyzna, inny – zostawił książkę kucharską z przepisami jak wypiekać ciasta – prezent o tyle nie trafiony, że obdarowany choruje na cukrzycę. Jest też między innymi masażer do głowy, kalendarz na rok 2016 i butelka specyfiku na odchudzanie.

Warszawska akcja wymiany piwa na nietrafione prezenty organizowana jest przez firmę Carslberg po raz pierwszy nie tylko w Polsce, ale także na świecie.

Najbardziej nietrafiony prezent otrzyma od nas dwa bilety na mecz polskiej reprezentacji podczas turnieju UEFA EURO 2016™ - zapowiadają organizatorzy.

O godzinie 15 ciężarówkę odwiedzili m.in. Maja Sablewska, Jessica Mercedes, Stuu Games, bloger ze Spider’s Web oraz Człowiek Warga. W rolę Świętego Mikolaja wcielił się Czesław Mozil.

W wymianie prezentów mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie.

Andrzej Sitko

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda