mobile

XII Wielka Gala Dobrego Stylu

Wręczenie statuetek Iguany i Gracji, przyjęcie nowych członków w poczet Klubu Integracji Europejskiej, pokaz mody i mini recital wybitnych śpiewaków to tylko niektóre z atrakcji XII już edycji Gali Dobrego Stylu, która odbyła się w Centrum Olimpijskim PKOI.

 

Anna Tomasik
XII Wielka Gala Dobrego Stylu

W sobotni deszczowy wieczór siedziba Centrum Olimpijskiego PKOI przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 4 w Warszawie zamieniła się w prawdziwy raj dla łowców autografów i zdjęć. Powiało wielkim światem w dobrym stylu. Pojawili się członkowie elitarnego klubu biznesu z całej Polski, celebryci, gwiazdy telewizji, ikony kultury i sztuki… Niewątpliwie była to też okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

    XII Wielka Gala Dobrego Stylu zorganizowana została przez Klub Integracji Europejskiej, Europejskie Forum Przedsiębiorczości i Przedsiębiorcy.

    Statuetkę GRACJA wręczano już po raz dwunasty, natomiast statuetkę IGUANA dopiero po raz trzeci.

    Tym razem nominacje do nagrody GRACJA otrzymały: Anna Dereszowska, Elżbieta Penderecka, Małgorzata Socha, Agnieszka Maciąg, Katarzyna Zielińska, Magdalena Mołek, Tamara Arciuch, Krystyna Janda, Joanna Moro, Kinga Rusin, Marcelina Zawadzka, Renata Dancewicz i Małgorzata Walewska.

    Wśród nominowanych do nagrody IGUANY znaleźli się: Paulina Drażba, Monika Zamachowska i Maciej Orłoś.

    – Statuetki Gracji wręczane są wybitnym kobietom, które wyróżniają się ponadczasową elegancją, wyczuciem stylu i wdziękiem. Statuetka Iguany przyznawana jest wybitnym reżyserom i dziennikarzom – podkreśliła prowadząca spotkanie Laura Łącz, aktorka teatralna i filmowa, pisarka i prezes Agencji Artystycznej „Laura”.

    Statuetka Ambasadora Dobrego Stylu powędrowała do Jacka Rutkowskiego, prezesa firmy MAT-BUD Materiały Budowlane. Tą prestiżową nagrodą uhonorowani zostają przedsiębiorcy, którzy poza sukcesami osiąganymi w swojej dziedzinie, odznaczają się dobrym stylem w biznesie i życiu prywatnym, i mogą stanowić wzór dla pozostałych.

    Do zacnego grona członków Klubu Integracji Europejskiej przyjęta została warszawska firma Pogorzelski Nieruchomości.

    Było kameralnie i uroczyście. Świątecznej atmosfery dodawały pięknie przystrojone choinki. Nie zabrakło też momentów zabawnych. Magdalena Mołek odbierając swoją statuetkę z rozbrajającą szczerością wyznała, że skoro po odbiór swojej nie przybył Maciej Orłoś, to ona tę jego statuetkę… chętnie weźmie do swojej kolekcji, za co publiczność nagrodziła ją gromkimi brawami.

    Wielkie poruszenie wśród obecnych wywołało pojawienie się Joanny Moro, aktorki, która popularność zawdzięcza serialowi „Tajemnica białego anioła”, grając w nim postać zmarłej w 1982 roku piosenkarki Anny German. W nowej fryzurze i w bluzce z mieniących się srebrnych cekinów zupełnie nie przypominała serialowej German. Towarzyszył jej mąż Mirosław Szpilewski i jeden z synów. Aktorka zdradziła, że jest w ósmym miesiącu ciąży i oczekuje na narodziny córeczki, z czego się bardzo cieszy.

    Z kolei Jolanta Fajkowska, której „romans” z TVP trwał wiele lat, z nieskrywaną dumą podkreśliła, że obecnie jest szefową audycji „Cztery Pory Roku” w Programie 1 Polskiego Radia, zaś od 2014 roku prowadzi telewizyjny program „Fajka pokoju” w Polsat News 2.

    Uroczystości towarzyszył również pokaz mody. Przepiękne kreacje oraz dodatki w postaci najmodniejszych torebek z kolekcji cenionych polskich projektantów zaprezentowały aktorki, które znakomicie wcieliły się w role modelek.

    Te zaszczytne i niewątpliwie prestiżowe wyróżnienia w postaci statuetek, jak i certyfikaty dla nowych członków KIE osobiście wręczali: Barbara Jończyk – prezes Klub Integracji Europejskiej, wydawca i redaktor naczelna Magazynu „przedsiębiorcy@eu” oraz Krzysztof Jończyk – prezes Klub Integracji Europejskiej.  

    Część artystyczną uświetnił występ pary znakomitych śpiewaków: Izabeli Kopeć – mezzosopranistki oraz Francesco Malapeny – jednego z największych światowych tenorów, który specjalnie na tę uroczystość przyleciał z Włoch.

    XVII Wielką Galę Dobrego Stylu zakończył bankiet z tradycyjną loterią wizytówkową i charytatywną loterią fantową.

 

Anna Tomasik

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda