mobile
REKLAMA

Z Augustowa bez punktów

Siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie w Augustowie rozegrali ostatnie wyjazdowe spotkanie w sezonie 2021/2022. Stołeczny klub w osłabionym składzie uległ gospodarzom – UKS Centrum 1:3.

Marcin Kalicki
Z Augustowa bez punktów

Trener Krzysztof Wójcik nie mógł zabrać do Augustowa kilku ważnych ogniw warszawskiego zespołu. Ze względów zdrowotnych na Podlasie nie pojechali m.in. Paweł Szczepaniak, Damian Gościański, Kacper Żółtański czy Patryk Bujniak, których zastąpili juniorzy: Jędrzej Ziółkowski, Jakub Cholewiński i Tymon Tomaszewski.

Mimo to warszawianie znakomicie weszli w spotkanie i z dużą przewagą wygrali pierwszego seta. Kolejne partie należały już jednak do gospodarzy, którzy wykorzystali fakt osłabienia stołecznego klubu i niewielką możliwość rotacji składu. Ostatecznie Centrum wygrało spotkanie 3:1.

– Do meczu z Augustowem przystąpiliśmy niestety w niepełnym składzie, nawet zabierając trzech juniorów nie zebraliśmy meczowej dwunastki. Niestety zmogły nas choroby i w tygodniu nie odbyliśmy żadnego normalnego treningu, na każdym było kilka osób. W efekcie nasza gra nie wyglądała najlepiej chociaż o dziwo dobrze weszliśmy w mecz i wygraliśmy pierwszego seta. Później niestety Augustów zagrał na dużo wyższym poziomie i nie byliśmy w stanie ich zatrzymać. Cała trójka juniorów miała okazje pograć i były to całkiem udane zmiany – powiedział Krzysztof Wójcik, trener stołecznego klubu.

UKS Centrum Augustów – MOS Wola Tramwaje Warszawskie 3:1 (19:25, 25:20, 25:16, 25:22)

Już w najbliższą sobotę warszawianie rozegrają ostatnie spotkanie we własnej hali. Przy ul. Rogalińskiej 2 MOS Wola podejmie UKS Trójkę Międzyrzec Podlaski. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 18:00. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców siatkówki, którzy chcieliby wesprzeć dopingiem stołeczny klub.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda