mobile

Zabiegi dla zdrowia i urody na warszawskim Gocławiu!

The Beauty Room by BiNatural to nietypowy, nowy Instytut Piękna na mapie Warszawy. Butikowe wnętrza i niezwykle bogata oferta zabiegowa przyciągają klientów i klientki nawet z dalekich obrzeży miasta.

Redakcja
Zabiegi dla zdrowia i urody na warszawskim Gocławiu!

Miejsce to wyróżnia bogactwo i kompleksowość oferty oraz skuteczne zabiegi dające natychmiastowe efekty. Od medycyny estetycznej, poprzez kosmetykę Hi-Tech aż do relaksacyjnych zabiegów SPA. The Beauty Room by BiNatural jest pierwszym Instytutem w Polsce oferującym tak kompleksowe podejście do zabiegów modelowania sylwetki i redukujących tkankę tłuszczową. Tylko tu możecie Państwo wypróbować unikalny japońsko-francuski zabieg w kapsule Iyashi Dome, gdzie podczas 30 minutowej sesji klienci tracą nawet do 5 cm i kilku kilogramów wagi. Dla wszystkich tych, którzy borykają się z problemem zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej w tak trudno dostępnych obszarach jak uda, zwisy nadkolanowe czy ramiona Instytut również jako jedyny w kraju oferuje zabiegi na urządzeniu reCell, które w przyjemnej godzinnej procedurze dosłownie „rozpuszcza” tkankę tłuszczową.

Instytut specjalizuje się również w aparaturowych liftach skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zabiegi mają na celu natychmiastową poprawę kondycji skóry bez traumatyzacji czy długiego czasu rekonwalescencji. Poza specjalistyczną ofertą zabiegów liftingujących i wyszczuplających w The Beauty Room by BiNatural klienci mogą skorzystać z bezbolesnej termoepilacji- zabiegu trwale usuwającego owłosienie. Zabieg ten możemy wykonywać przez cały rok, łącznie z okresem pełnego nasłonecznienia.

- Mamy nadzieję, że klientki docenią nasze wyjątkowe menu zabiegowe, dostępność tak wielu skutecznych i sprawdzonych technologii anti-aging oraz nasze 12-letnie doświadczenie. Bardzo zależy nam na indywidualnym podejściu do problemu każdego pacjenta i jest to u nas priorytet. Nowa lokalizacja to ukłon w stronę kobiet i mężczyzn, którzy chcieliby poczuć się wyjątkowo oraz myślą o zabiegach lunchowych, które dają doskonałe efekty w krótkim czasie - mówi Milena Krystosiak, właścicielka Instytutu.

Umawiać na zabiegi klienci mogą się poprzez Facebook: www.facebook.pl/thebrbb lub telefonicznie: +48 735 001 903

BiNatural

ul. Skalskiego 5/55-982 Warszawa

Milena Krystosiak

milena@binatural.pl

www.facebook.pl/dostawcasprzetukosmetycznego

www.facebook.pl/epilabpolska

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko