mobile
REKLAMA

„Żałujemy, że nie udało się wywieźć punktów z Wyszkowa”

Dziewiąta kolejka II ligi nie była szczęśliwa dla siatkarzy MOS Wola Tramwaje Warszawskie. Stołeczni zawodnicy przegrali w Wyszkowie z miejscowym Camperem 1:3.

Marcin Kalicki
„Żałujemy, że nie udało się wywieźć punktów z Wyszkowa”

„Tramwajarze” jadąc do Wyszkowa chcieli podtrzymać passę zwycięstw, którą rozpoczęli na własnym parkiecie. Gospodarze natomiast liczyli na przełamanie po nienajlepszych w ostatnim czasie występach. W trudnej dla przyjezdnych drużyn hali WOSiR goście nie mogli początkowo znaleźć swojego rytmu gry. Popełniane błędy zaczęły przekładać się na wynik. Dwa pierwsze sety to zdecydowana przewaga gospodarzy. MOS Wola odrodził się niejako w trzeciej odsłonie spotkania. Lepsza gra przyniosła oczekiwany efekt – wygraną partii. Gdy wydawało się, że warszawianie mogą pokusić się o doprowadzenie do wyrównania, do dobrej gry wrócili zawodnicy Campera. To oni wygrali czwartego seta i ostatecznie całej spotkanie.

– Żałujemy, że nie udało się wywieźć punktów z Wyszkowa. Byliśmy po dwóch zwycięstwach, dobrze przepracowaliśmy tydzień i wierzyliśmy, że wrócimy z tarczą. Mimo, że wiedzieliśmy, że hala w Wyszkowie jest specyficzna, to aklimatyzacja na niej trwała zbyt długo. Przez dwa sety szukaliśmy optymalnego składu, a gospodarze grali bardzo solidnie. W trzecim secie sporo ożywienia dało wejście Jaśka Lizińczyka - świeżo upieczonego kierowcy. Zdobyliśmy prowadzenie na początku partii i utrzymaliśmy je do końca. W czwartym secie prowadziliśmy 7-3 i niestety piłka po naszej obronie po raz kolejny dotknęła sufitu z przęsłami. Straciliśmy w jednym ustawieniu kilku punktów i niestety rywale odskoczyli nam w końcówce seta. Nie poddajemy się, walczymy dalej. Przed nami dwa mecze do końca pierwszej rundy i chcemy zakończyć je zwycięsko – powiedział Konrad Cop, trener wolskiego klubu.

KS Camper Wyszków - MOS Wola Tramwaje Warszawskie 3:1 (25:16, 25:20, 18:25, 25:21)

Stołeczna drużyna zagrała w składzie: Jaromir Orlicz, Aleksander Czerwiński, Stanisław Chaciński, Przemysław Czado, Jakub Sutryk, Ignacy Skrzydło, Dariusz Bonisławski, Dawid Bulira, Jan Lizińczyk, Wojciech Wachowicz, Jakub Koc, Mateusz Taczała, Szymon Matuszewski, Krzysztof Pawlak.

W najbliższą sobotę warszawianie zagrają ostatni mecz w tym roku przed własną publicznością. O godz. 17:00 w hali przy ul. Rogalińskiej 2 rozpocznie się spotkanie MOS Wola Tramwaje Warszawskie – UKS Centrum Augustów.

Fot. MOS Wola/Paweł Oleksiak Fotografia

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda