mobile
REKLAMA

Zapraszamy na ochockie potańcówki

Miłośnicy gorących rytmów i tanecznych popisów – na start! Czas na aktywną formę rozrywki! Już wkrótce wracają cieszące się ogromną popularnością wśród mieszkańców potańcówki na Szczęśliwicach pod gołym niebem, na które zaprasza Urząd Dzielnicy Ochota.           

Informacja prasowa
Zapraszamy na ochockie potańcówki

Już od połowy sierpnia będziecie mogli uczestniczyć w cyklu ciekawych wydarzeń, jakim są potańcówki w Parku Szczęśliwickim. Następujące po sobie sobotnie, letnie wieczory będą wspaniałą okazją do wspólnej zabawy i wspólnego spędzania czasu.

Dobra zabawa jest tym, na co powinni liczyć wszyscy mieszkańcy Ochoty w trakcie wakacji. Jeśli akurat nie spędzacie Państwo urlopu w tych bardziej bądź mniej egzotycznych miejscach, to wydarzenia organizowane na Ochocie są dla Was. Tutaj wspólnie z sąsiadami, znajomymi i rodziną oderwiecie się od gwaru codziennego życia i niczym obywatele państw basenu Morza Śródziemnego będziecie mogli poszaleć pod gwiazdami w blasku księżyca.

Planowane terminy imprez:

13 sierpnia godz. 18.00 – 22.30

20 sierpnia godz.18.00 – 22.30

27 sierpnia godz. 18.00 – 22.30

Oczywiście uczestnictwo w zabawie jest bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich chętnych. Weźcie więc ze sobą dobry nastrój i chęć do tańca, a resztę pozostawcie spontaniczności. Jesteśmy przekonani, że chętnych do aktywnego uczestnictwa w tych wydarzeniach nie zabraknie. Kto wie, może objawią się jakieś lokalne, jeszcze nieodkryte talenty taneczne.

Dokładnym miejscem planowanych imprez jest boisko w parku od strony  ul. Drawskiej.

 Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy.

fot.materiał prasowy

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda