mobile
REKLAMA

Zatrzymanie po postrzeleniu i odkryciu nielegalnej broni

W wyniku skutecznych działań policji na Targówku i Pradze Północ, sprawiedliwość została przywrócona po wyjaśnieniu incydentu postrzelenia mężczyzny w Lasku Bródnowskim

oprac. Klaudia Kwasek
Zatrzymanie po postrzeleniu i odkryciu nielegalnej broni

Długotrwałe działania policjantów z komisariatu na Targówku oraz komendy na Pradze Północ doprowadziły do rozwikłania sprawy postrzelenia mężczyzny w Lasku Bródnowskim, które miało miejsce w nocy z środy na czwartek.

Zatrzymano 53-latka i jego 41-letnią znajomą, a zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów karnych. Starszy z nich został tymczasowo aresztowany na wniosek prokuratora prowadzącego śledztwo.

Sprawa dotyczyła interwencji policji na stacji paliw, gdzie postrzelony w dłoń 33-latek znajdował się pod wpływem alkoholu. Zabezpieczono u niego broń, a analiza zeznań oraz intensywna praca policji doprowadziły do zatrzymania podejrzanych i odkrycia broni palnej oraz innych nielegalnych przedmiotów w miejscu zamieszkania 53-latka.

Ten ostatni przyznał się do postrzelenia 33-latka z broni czarnoprochowej, a materiał dowodowy pozwolił również na postawienie zarzutu posiadania amfetaminy 33-latkowi.

Zatrzymany 53-latek może teraz stanąć przed sądem i odpowiedzieć za usiłowanie ciężkiego uszkodzenia ciała oraz nielegalne posiadanie amunicji, co grozi mu karą do 20 lat pozbawienia wolności.

fot. KSP

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda