mobile
REKLAMA

Zatrzymany zaproponował policjantom łapówkę w wysokości 2000 złotych

Bielańscy funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją przedstawili zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz złożenia obietnicy udzielenia korzyści majątkowej 21-latkowi, który posiadał przy sobie i w domu marihuanę. Mężczyzna chciał wręczyć policjantom 2000 złotych łapówki, w zamian za odstąpienie od interwencji. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

informacja prasowa
Zatrzymany zaproponował policjantom łapówkę w wysokości 2000 złotych

Na ulicy Szekspira bielańscy wywiadowcy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego peugeotem. Podchodząc do samochodu poczuli charakterystyczny zapach marihuany. Szybko wyszło na jaw, że 21-latek przy sobie miał kilka gramów suszu roślinnego.

Funkcjonariusze od razu udali się do miejsca zamieszkania młodego mężczyzny. W garażu policjanci znaleźli torbę foliowa z suszem roślinnym o wadze ponad 140 gramów.

W trakcie wykonywania czynności, kierowca zaproponował policjantom 2 000 złotych łapówki, w zamian za odstąpienie od interwencji. Policjanci kilka razy informowali mężczyznę, że popełnia kolejne przestępstwo. 21-latek mimo tego cały czas proponował funkcjonariuszom przyjęcie korzyści majątkowej.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Badanie zabezpieczonej substancji potwierdziło, że jest to marihuana.

Bielańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie 21-latkowi zarzutów za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz złożenie obietnicy udzielenia korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. ksp Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda