mobile
REKLAMA

Żoliborz rusza z remontem ul. Bohomolca – pół roku utrudnień

Dziś rusza remont ul. Bohomolca na warszawskim Żoliborzu. Drogowcy całkowicie zamykają ulicę. Utrudnienia potrwają do lipca br.

oprac. NKK
Żoliborz  rusza z remontem ul. Bohomolca – pół roku utrudnień

Mieszkańcy dzielnicy Żoliborz muszą uzbroić się w cierpliwość, szczególnie kierowcy. Jak pisaliśmy, trwa remont ul. Przasnyskiej.

https://informator-stolicy.pl/artykul/kiedy-zakonczy-sie-remont-ul-przasnyskiej

Dziś drogowcy rozpoczęli pracę na kolejnej ulicy. Tym razem prace będą prowadzone na ulicy Bohomolca, która została zamknięta na całej długości – pd ul. Promyka do ul. Mickiewicza. W w związku z tym ul. Mysłowicka, Święcickiego i Promyka stały się na czas remontu ślepe.

- Otwarte za to pozostaną skrzyżowania z ulicami Bytomską i Tucholską oraz Dygasińskiego. W obu przypadkach kierowcy przejadą tu, tak jak dotychczas, w jednym kierunku – w stronę ulicy Dziennikarskiej – taką informację przekazał urząd dzielnicy Żoliborz.

Jakie jeszcze zmiany zostaną wprowadzone?

Ze zmianami należy się liczyć u zbiegu ul. Sułkowskiego i Tucholskiej. Kierowcy skręcą z Sułkowskiego wyłącznie w lewo. Na odcinku Tucholskiej od Sułkowskiego do Bohomolca obowiązywać będzie zakaz wjazdu, wyłączeni z tego zakazu będą rowerzyści.

Co zostanie wykonane?

Na ul. Bohomolca zostanie wymieniona podbudowa i nawierzchnia jezdni, chodniki (jednostronnie) oraz zajazdy do posesji. Ponadto na ulicy stanie nowe oświetlenie i powstanie nowe odwodnienie drogi. Zostaną również wykonane prace dotyczące pielęgnacji zieleni.

 

fot. UD Żoliborz

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda