Dziki przegrały z AZS UMCS Lublin
W sobotę, 3 marca w hali sportowej Gimnazjum nr 16 przy ulicy Skarżyńskiego 8 rozegrany został kolejny mecz koszykarskiej II ligi, w którym drużyna Dziki Warszawa podejmowała zespół AZS UMCS Lublin.
Po wygranej w ostatnim meczu z liderem rozgrywek Syntexem Księżak Łowicz stołeczna ekipa pod wodzą trenera Piotra Bakuna chciała kontynuować zwycięską passę. Niestety nie udało jej się to zadanie. Warszawianie ulegli trzeciej drużynie ligi 65:68. Najlepszymi zawodnikami w barwach zespołu ze stolicy byli: Łukasz Pacocha (18 punktów), Rafał Holnicki-Szulc (13 punktów) i Piotr Wójcik (11 punktów).
Dziki Warszawa – AZS UMCS Lulin 65:68 (25:23, 18:15, 13:17, 9:13)
Składy:
Dziki Warszawa: Igor Muszyński, Łukasz Pacocha, Maciej Łapiński, Rafał Holnicki-Szulc, Marcin Marchoff, Michał Kowalski, Krzysztof Szemieta, Maciej Wołyniec, Piotr Wójcik, Szymon Janiewski, Marcel Kapuściński.
AZS UCS Lublin: Patryk Wydra, Bartłomiej Nycz, Adam Myśliwiec, Mateusz Prażmo, Bartosz Muda, Szymon Jaworski, Mateusz Wiśniewski, Michał Marciniak, Piotr Jagoda.


















































![[KONKURS] Wygraj najnowszą książkę Marty Zaborowskiej - premiera 1 lipca](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/073dc21a177e593af05937574a505dc2b5bedbc6.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Nie lubię Pana, Panie Fellini" w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/d16bfc4bd199cda12e0c1c13efa6cda0711f6450.jpeg)
![[KONKURS] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Nie lubię Pana, Panie Fellini" w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/5e375e6a24da2e066ad74ba93d6511eb1239e293.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] „Smak bezwzrokowego życia” – wygraj pakiet książek Marka Kalbarczyka](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/9175df796924cbc775c4c2c80f0f8a83fe3e0a0d.jpeg)















