mobile
REKLAMA

Aktywnie po pracy – znalazłeś swój sposób na poprawę kondycji?

Program AKTYWNIE PO PRACY to zajęcia fitness prowadzone na sali gimnastycznej. Zajęcia prowadzone są w Ośrodkach sportowych AKTYWNEJ WARSZAWY zlokalizowanych w różnych dzielnicach stolicy. Wszystko po to, abyś ćwiczył to co lubisz, jak lubisz, blisko Ciebie.

inf.prasowa
Aktywnie po pracy – znalazłeś swój sposób na poprawę kondycji?

Fitness – to już nie tylko forma aktywności fizycznej, różnorodność jego form, dostępność dla każdego niezależnie od wieku i sprawności oraz ogromna radość i odprężenie jakie można czerpać z jego uprawiania sprawiła że dla wielu stał się on nową filozofią życia.

W ramach zajęć fitness w wybranych ośrodkach AKTYWNEJ WARSZAQWY dostępne są różnorodne formy ćwiczeń: pilates, tbc, fit ball, zdrowy kręgosłup & stretching.

Pilates to połączenie jogi, baletu oraz ćwiczeń izometrycznych wykonywanych w rytm spokojnej muzyki i własnego oddechu. Ta forma ćwiczeń wzmacnia i uelastycznia mięśnie, przede wszystkim brzucha, grzbietu, miednicy oraz pośladków. Efektem regularnie prowadzonych zajęć jest lepsza postawa, reedukacja stresu poprzez relaks i rozluźnienie za sprawą płynnie wykonywanych ruchów.

TBC (total body condition), to ćwiczenia fitness o charakterze ogólnorozwojowym, najczęściej z wykorzystaniem przyborów zwiększających opór: ciężarków, taśm gumowych, tubing, stepów itp. Seria ćwiczeń wzmacniających przeplatana jest aerobowymi, dzięki czemu wszystkie partie ciała rozwijają się harmonijnie.

Fit ball to gimnastyka z piłkami. Duże gumowe piłki, sprzyjają wzmocnieniu wielu grup mięśniowych, zwiększeniu stabilizacji ciała, poprawie koordynacji, równowagi. Atrakcyjna forma ćwiczeń pomaga odprężyć się i zrelaksować.

Stretching to seria ćwiczeń rozciągających, zwiększających zakres ruchu w stawach, redukujących napięcie mięśniowe i zwiększających gibkość. Regularnie uczęszczając na zajęcia poprawisz elastyczność i gibkość ciała.

Dla kogo?

Rozmaitość dostępnych form ćwiczeń sprawia, że zajęcia mogą być realizowane przez każdego, także biorąc pod uwagę różne stopnie kondycji fizycznej.

Efekty

  • większa jędrność ciała
  • poprawa sylwetki, dzięki pozbyciu się nadmiernej tkanki tłuszczowej
  • delikatne wzmocnienie mięśni
  • lepsze samopoczucie dzięki skutecznemu odstresowaniu i satysfakcji z wysiłku.

Kameralne sale, w których realizowane są zajęcia sprzyjają lepszej integracji i powstawaniu grup, które wzajemnie się mobilizują do utrzymania regularności.

Zajęcia realizowane w Ośrodkach Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

Ośrodku Grzybowska 

Ośrodku Solec 

Ośrodku Inflancka 

Ośrodku Namysłowska 

Do zobaczenia, na sportowo!

www.aktywnawarszawa.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda