mobile
REKLAMA

FORUM PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM – DROGA ODWAGI

Już dziś odważ się i zarezerwuj swoje miejsce

Zapraszamy aktywne mamy do udziału w pierwszym w Polsce FORUM PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM zatytułowanym „Droga odwagi”, które odbędzie się 14 maja 2015 roku w Warszawie. Można przyjść z dzieckiem. Liczba miejsc ograniczona.

 

TAGI
FORUM PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM – DROGA ODWAGI

Artykuł sponsorowany

Forum Przedsiębiorczych Mam to konferencja dla kobiet, które poszukują nowych sposobów na realizowanie siebie i swoich pomysłów w sferze zawodowej. „Zależy nam na tym, aby zainspirować uczestniczki Forum Przedsiębiorczych Mam do szukania w sobie odwagi, by spełniać swoje zawodowe marzenia. I by znalazły społeczność osób, które będą je w tym wspierać.” - mówi Marta Waszczuk, założycielka Klubu Przedsiębiorczych Mam, organizatora konferencji.

FORUM będzie składać się z dwóch części – inspiracyjnej i warsztatowej.

W pierwszej części poznamy mamy, które z powodzeniem kroczą różnymi ścieżkami zawodowymi. Swoje historie opowiedzą: Agata Aleksandrowicz - autorka bloga roku 2014 Hafija.pl, Katarzyna Mickiewicz – jedna z założycielek fundacji Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii DUCH, Izabela Siwik - współwłaścicielka firmy City Projekt Sp. z o.o., Estera Pańczak – wspaniała wokalistka oraz Marta Waszczuk – autorka książki „Mamy Wracamy”.

W drugiej części dnia odbędą się warsztaty dające konkretną wiedzę i umiejętności. Mamy będą mogły wybrać najbardziej interesujący je temat i formę pracy. Do wyboru będzie grupa coachingowa oraz warsztaty dotyczące poszukiwania pracy, zakładania własnej organizacji pozarządowej, skutecznej sprzedaży, czy ważnych dla mam aspektów prawnych.

Przez cały dzień będą okazje do spotkań, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów.

„Z myślą o mamach, które nie będą mogły przyjechać na konferencję osobiście, uruchomimy internetową transmisję on-line umożliwiający obejrzenie pierwszej części Forum w Internecie. Tym samym zasięg naszej konferencji stanie się ogólnopolski.” - dodaje Marta Waszczuk.

Forum Przedsiębiorczych Mam to możliwość zrobienia czegoś dla siebie bez konieczności organizowania opieki do dziecka. Zapraszamy mamy także w towarzystwie dzieci. Na miejscu dostępne będą salki zabaw, plac zabaw oraz animatorki. 

Forum Przedsiębiorczych Mam odbędzie się 14 maja 2015 roku w M65 przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie w godzinach 10.00 – 14.30.

Więcej informacji, szczegółowe opisy poszczególnych warsztatów oraz możliwość zakupu biletu znajduje się na stronie www.forummam.pl. Liczba miejsc ściśle ograniczona. Zarejestruj się już dziś.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Renata Felicka, Dyrektor ds. Projektów Rozwojowych

mail: renata.felicka@beproactive.org.pl, telefon: 517 154 669

 

Partnerzy wydarzenia:

Fundacja StartGO!, Fundacja DUCH, Family Coaching, Hafija.pl

 

Forum wspierają:

Youth Business Poland, Magazyn ThinkTank, Kongres Kobiet, Wydawnictwo Mamania, MamoPracuj.pl, Stowarzyszenie Polka Potrafi, Fundacja G10, Pasja jest Kobietą

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda