mobile

Gjorgiew i Kwolek o meczu z Indykpolem AZS Olsztyn

– Budujemy ducha zespołu, a takie zwycięstwa naprawdę znacznie w tym pomagają – powiedział po wygranym meczu z Indykpolem AZS Olsztyn atakujący ONICO, Nikola Gjorgiew.

inf. pras.
TAGI
Gjorgiew i Kwolek o meczu z Indykpolem AZS Olsztyn

– Jestem bardzo zadowolony z tego spotkania. Najważniejsze jest to, że trzy punkty zostają w Warszawie. W ostatnich czterech spotkaniach spisywaliśmy się znakomicie, bardzo cieszy nas ta seria zwycięstw. Chcę bardzo podziękować całej drużynie, organizatorom i przede wszystkim fanom, za znakomitą atmosferę w hali Torwar. Aktualnie celem jest awans do pierwszej szóstki, abyśmy mogli zagrać w Pucharze Polski. Jesteśmy na czwartym miejscu, wyprzedziliśmy Jastrzębie, więc jesteśmy na dobrej drodze. Przed nami jeszcze dwa mecze w tym roku, które bardzo chcemy wygrać – powiedział Nikola Gjorgiew.

– Moim zdaniem mecze z Jastrzębskim Węglem i Asseco Resovią były zdecydowanie lepsze, ale to normalne. Indykpol AZS Olsztyn to znakomity klub, który już w tamtym sezonie pokazał, co potrafi, dlatego te trzy punkty cieszą jeszcze bardziej. My budujemy ducha zespołu, naszą mentalność, a takie zwycięstwa naprawdę znacznie w tym pomagają – zakończył Gjorgiew.

– W końcówce zaczęło się robić nerwowo. Szczerze powiedziawszy – nie wiem czemu tak wyszło. Mieliśmy dobre przyjęcie i sami nie dowierzaliśmy, że nie skończyliśmy tego meczu dużo wcześniej. W trzecim secie zagraliśmy gorzej, ale to też dlatego, że Olsztyn grał bardzo dobrze. Trzeba im przyznać, że ten set im po prostu wyszedł. Przegraliśmy go dosyć gładko, ale też mieliśmy swoje szanse i wynik mógł być inny. Przeważnie po tak przegranym secie mobilizacja jest podwójna, cieszę się że ona przyszła i udało się wygrać – powiedział po meczu MVP spotkania, Bartosz Kwolek.

– Nie czuję się liderem zespołu. Są zawodnicy o lepszych umiejętnościach i charakterze. Cieszę się, że mogę teraz pomagać drużynie. Wraz z kolegami ufamy sobie nawzajem i to wszystko obecnie fajnie się układa. Wygrywamy mecze i to za trzy punkty i to jest najważniejsze – dodał młody przyjmujący.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda