Kolejne wzmocnienie Legii
Nowym piłkarzem stołecznej Legii został reprezentant Czarnogóry Marko Vesović. Występujący dotychczas w HNK Rijeka pomocnik przeszedł w piątek pozytywnie testy medyczne, a następnie parafował 3,5-letni kontrakt z „Wojskowymi”.
– Dla mnie był zdecydowanie najlepszym piłkarzem Rijeki w ostatnim sezonie. Niewiarygodny charakter, jego umiejętności w szybkiej, bezpośredniej grze są bardzo wysokie. Nasi kibice powinni go pokochać – powiedział Romeo Jozak, trener mistrzów Polski. – Oglądałem Marko Vesovicia przez kilka lat w Rijece. Również w ubiegłym sezonie, kiedy zdobył z klubem mistrzostwo i puchar. Grał na prawej obronie i prawej pomocy, w reprezentacji występował również na lewym skrzydle. W meczach na szczycie z Dinamem Zagrzeb zdarzyło się nawet, że wystąpił z lewej strony obrony i spisywał się bardzo dobrze. Pozyskaliśmy piłkarza, który ma dużo jakości, może występować na wielu pozycjach i w wielu systemach. To najlepszy prawy obrońca w lidze chorwackiej, typ zwycięzcy, szybki, walczący, grający na dużej intensywności. Jestem bardzo szczęśliwy, że Vesović wzmocni nasz zespół i doda mu ducha walki na boisku – dodał Ivan Kepcija, dyrektor techniczny Legii.
A co o podpisaniu umowy z Legią sądzi sam zawodnik? – Jestem szczęśliwy, że taki klub był mną zainteresowany. Nie miałem wątpliwości, żeby zaakceptować ofertę Legii. To dla mnie duże wyzwanie, ale jestem świadomy, w jaki miejscu będę grał. Legia to zespół z dużym potencjałem.
Marko Vesović wystąpi z „eLką” na piersi już podczas pierwszego zgrupowania legionistów na Florydzie.
Źródło/Fot. Legia Warszawa/Jacek Prondzyński




![[Patronat medialny] Już w ten weekend kolejny pokaz „Wielkie Serca” w Multimedialnym Parku Fontann](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/b16891a29855ce61998960be52a6a9c49b4c4800.jpeg)






















![[KONKURS] Wygraj najnowszą książkę Marty Zaborowskiej - premiera 1 lipca](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/073dc21a177e593af05937574a505dc2b5bedbc6.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Nie lubię Pana, Panie Fellini" w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/d16bfc4bd199cda12e0c1c13efa6cda0711f6450.jpeg)
![[KONKURS] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Nie lubię Pana, Panie Fellini" w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/5e375e6a24da2e066ad74ba93d6511eb1239e293.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] „Smak bezwzrokowego życia” – wygraj pakiet książek Marka Kalbarczyka](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/9175df796924cbc775c4c2c80f0f8a83fe3e0a0d.jpeg)















