mobile
REKLAMA

Miała we krwi 5 promili. Interweniowali strażnicy miejscy

Strażnicy miejscy ratowali kobietę, która leżała w hallu Dworca Wileńskiego. Miała we krwi 5 promili alkoholu, a w ręku trzymała dwa zawiniątka z tajemniczym proszkiem

oprac. Jakub Moczydłowski
Miała we krwi 5 promili. Interweniowali strażnicy miejscy

W nocy z 23 na 24 listopada około północy strażnicy miejscy dostali pilne wezwanie z Dworca Wileńskiego. Jak relacjonuje Straż Miejska na miejscu funkcjonariusze zastali kobietę, która leżała obok automatu z kawą. Kontakt z nią był bardzo utrudniony – kobieta ledwo wydobywała z siebie głos i nie była w stanie podać swoich danych, co prawdopodobnie było spowodowane nadmiarem spożytego alkoholu. W trakcie interwencji funkcjonariusze zwrócili uwagę, że kobieta trzyma w ręku dwa srebrne zawiniątka, które zawierały brązowy i biały proszek, mogące być narkotykami.

Na miejsce zdarzenia wezwano patrol policji. Po przybyciu na miejsce, policjantom przekazano znalezione zawiniątka. Dopiero po dalszych próbach ustalono dane osobowe kobiety. Badanie alkomatem wykazało, że we krwi ma 5 promili alkoholu.

Z racji na stan kobiety i podejrzenia, że zmieszała alkohol ze środkami psychoaktywnymi, na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego. Karetka, w asyście radiowozu, zabrała półprzytomną pacjentkę do Szpitala Praskiego.

 

fot. UMW

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda