mobile
REKLAMA

Nakarm psa z OLX!

Ruszyła XVI edycja akcji charytatywnej "Nakarm psa z OLX". To wyjątkowa inicjatywa, której celem jest poprawa warunków życia bezdomnych zwierząt

Anna Teodorowicz
Nakarm psa z OLX!

Akcja trwa od 6 do 15 grudnia 2023 roku. Uczestnictwo jest proste i bezpłatne. Wystarczy odwiedzić dedykowaną stronę akcji pod adresem https://nakarmpsa.olx.pl/, zaakceptować regulamin, a następnie zagłosować na psa, klikając w przycisk "Nakarm" obok jego zdjęcia. Każde kliknięcie to wsparcie dla konkretnego zwierzaka. Kość na stronie wypełnia się stopniowo, a napełnienie jej wymaga 60 tysięcy kliknięć. 

Nakarmienie każdego z tych psiaków stanie się możliwe dzięki dobroczynności osób, które poświęcą chwilę swojego czasu na kliknięcie i wyrażenie wsparcia. Po zakończeniu akcji, wyniki zostaną ogłoszone do 24 grudnia 2023 roku na oficjalnej stronie, razem z informacją o liczbie nakarmionych zwierząt i ilości zakupionej karmy.

Nie zapominajmy również o innej możliwości pomocy zwierzętom, jaką jest adopcja. W tej sprawie warto bezpośrednio skontaktować się ze Schroniskami, gdzie każda pomoc jest mile widziana. 

fot. pixabay 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda