mobile
REKLAMA

Niefortunny niedopałek zdradził narkotykowy proceder

Młoda kobieta, kończąc palenie papierosa, wyrzuciła niedopałek tuż przed nadjeżdżający radiowóz. Widząc to nieodpowiednie zachowanie, strażnicy postanowili podjąć interwencję. Nie przypuszczali, czym się skończy

Jakub Bielawski
Niefortunny niedopałek zdradził narkotykowy proceder

Z początku chodziło o papierosa

W dniu 20 września po południu, strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego przeprowadzali kontrolę w okolicach ulicy Kijowskiej i Mackiewicza. W trakcie kontroli zauważyli młodą kobietę, która wyrzuciła niedopałek papierosa na ziemię, tuż przed ich radiowozem. Funkcjonariusze zatrzymali samochód i podeszli do kobiety.

Podczas rozmowy z nią zwrócili uwagę na znajdującego się w okolicy młodego mężczyznę, który zachowywał się niepokojąco, nerwowo i po chwili próbował się oddalić. Młody człowiek sprawiał wrażenie nieobecnego, nie reagował na polecenia strażników, a gdy podeszli do niego, zaczął się wyrywać. W trakcie próby zatrzymania mężczyzny, funkcjonariusze zauważyli, że trzymał on w ręce korek od plastikowej butelki, w której znajdował się zielono-brunatny susz.

Wystarczyło nie śmiecić...

Strażnicy przeprowadzili kontrolę wierzchniego ubrania mężczyzny, aby upewnić się, że nie posiada niebezpiecznych przedmiotów. W trakcie kontroli w tylnej kieszeni jego spodni znaleźli pięć zawiniątek aluminiowej folii, w których znajdował się brunatno-zielony susz roślinny. 19-letni obcokrajowiec przyznał, że jest to marihuana, którą zakupił niedaleko miejsca zatrzymania.

Strażnicy miejscy wezwali na miejsce interwencji patrol policji, który przetransportował mężczyznę do komendy rejonowej w związku z posiadaniem narkotyków.

fot.Straż Miejska

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda