mobile
REKLAMA

Park Szczęśliwicki obrasta osiedlami

Park Szczęśliwicki to wyjątkowo atrakcyjne i piękne miejsce. Deweloperzy biją się o grunty na budowę osiedli w tym rejonie.

Agata Mościcka
TAGI
Park Szczęśliwicki obrasta osiedlami

Jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Warszawie – rekreacyjne, zielone tereny przy Parku Szczęśliwickim - przyciągają inwestorów I poszukujących nowego lokum. Powstały już tutaj lub wkrótce powstaną nowe budynki mieszkalne, zachęcające wspaniałą i nowoczesną architekturą. Istotne znaczenie ma również przepiękna okolica oraz bardzo dobra lokalizacja. Ochota ma doskonałe połączenia komunikacyjne z całym miastem, co ma dodatkową wartość dla atrakcyjności tego miejsca. Te wszystkie atuty doceniają deweloperzy, którzy walczą o możliwość budowy w tej okolicy.

Przy ul. Lirowej, na warszawskiej Ochocie, powstanie nowa inwestycja o nazwie Lira Park. Realizacją przedsięwzięcia zajmie się firma Yuniversal Podlaski. Budynek realizowany jest na rekreacyjnym, zielonym terenie stolicy – przy parku Szczęśliwickim. Dom zostanie zbudowany kaskadowo, z rosnącą wysokością od trzeciego do szóstego piętra. Mają się w nim znaleźć 72 znakomicie zaprojektowane mieszkania, o wielkości od dwu – do czterech pokoi. Prezes Yuniwersalu Podlaskiego - Antoni Piekut zapewnia klientów o wyjątkowości nowych mieszkań, a kameralne i zielone otoczenie podwyższa znacznie ich standard.

Kolejnym deweloperem, któremu udało się zakończyć inwestycję w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego i który rozpoczął już sprzedaż mieszkań, jest firma Yereal. W planie tej firmy jest także budowa trzypiętrowego domu z 91 mieszkaniami o metrażu od 30 do 130 m² oraz sześciu domów szeregowych z mieszkaniami o powierzchni od 177 do 190 m². Wszystkie budynki powinny zostać ukończone do połowy 2019 roku.

Do końca 2018 roku, w okolicy Parku Szczęśliwickiego mają również powstać trzy trzypiętrowe domy, które zbuduje Dom Development. Będą to najdroższe w tym miejscu lokale. Te piękne i nowocześnie zaaranżowane inwestycje przyciągną na pewno wiele osób poszukujących mieszkań na własny użytek lub na wynajem .

Zainteresowanie deweloperów i duża ilość realizowanych przedsięwzięć budowlanych udowadniają, że Park Szczęśliwicki to miejsce z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Nowe mieszkania w tym rejonie z pewnością będą się cieszyły ogromną popularnością.

Agata Mościcka


 

źródło zdjęcia: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Warsaw_Szczesliwicki_Lak_(1).JPG


 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda