mobile

Pokłócili się, więc go zabiła

W nocy z piątku na sobotę, na numer alarmowy zadzwoniła osoba z informacją, że w jednym z mieszkań na terenie Pragi Północ doszło do zgonu mężczyzny. Pod wskazany adres natychmiast wysłano policyjną załogę i pogotowie ratunkowe. Na miejscu  znaleziono ciało mężczyzny z  raną kłutą klatki piersiowej.

Komenda Stołeczna Pollicji
TAGI
Pokłócili się, więc go zabiła

O zdarzeniu powiadomiono prokuratora. Do pracy natychmiast przystąpiła grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia oraz dokonała jego szczegółowych oględzin.

W tym samym czasie policjanci ustalali osoby, które mogły mieć związek z przestępstwem, przesłuchiwali świadków i weryfikowali spływające na bieżąco informacje. Z zebranych danych wynikało, że bezpośredni udział w tym zdarzeniu mogło mieć aż siedem osób. W toku dalszych czynności, policjanci zabezpieczyli nóż, którym sprawca prawdopodobnie dokonał zbrodni. Z zebranych materiałów po przesłuchaniu świadków wytypowano kobietę, która mogła dokonać zabójstwa. Elżbieta W. przyznała się zadania śmiertelnego ciosu 42- letniemu mężczyźnie.

W sprawie zostało  wszczęte śledztwo. Elżbieta W. została doprowadzona do prokuratury rejonowej, gdzie usłyszała zarzut dokonania zabójstwa. Sąd zdecydował już o jej tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Grozi jej nawet  kara dożywotniego pozbawienia wolności.

źródło grafiki: https://www.flickr.com/photos/lplewnia/11580832545

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko