mobile
REKLAMA

Postapokaliptyczne klimaty Runmageddonu Warszawa

Już niedługo teren toru motocrossowego Mysiadło w Lesznowoli opanują tysiące osób, które przyjadą z całej Polski, aby zmierzyć się z najdłuższymi wilczymi dołami i trasami pełnymi wymagających przeszkód. Zawodnicy mogą być pewni, że podczas Runmageddonu Warszawa, który już 22-23 września dostaną ogromną dawkę dobrej zabawy w iście postapokaliptycznym stylu.

Informacja prasowa
Postapokaliptyczne klimaty Runmageddonu Warszawa

Uczestnicy warszawskiego Runmageddonu mają do wyboru starty w dobrze znanych formułach jak Intro, Rekrut czy Classic. Formuła Intro, której trasa liczy 3 kilometry i ponad 15 przeszkód przebiegać będzie w dużej mierze przez teren toru. Zawodnicy mogą spodziewać się takich przeszkód jak znany wszystkim Dywan z opon czy Porodówka. Nie zabraknie też dołów i zasieków. Trochę trudniejsza, ale niemniej interesująca jest 6 kilometrowa formuła Rekrut i jej 30 przeszkód. Ta trasa częściowo będzie pokrywać się z trasą wspomnianej już formuły Intro, ale kiedy wejdzie już na swoje tory na pewno przysporzy uczestnikom wielu nowych wrażeń. Na drodze śmiałków stanie miedzy innymi uwielbiany przez wszystkich Multirig, który nie raz przysporzył sporo problemów oraz Aquaman czyli skok do dzwonka, który zawsze kończy się kąpielą w wodzie.

Dla najodważniejszych Organizator przygotował 12 kilometrową, naszpikowaną ponad 50 przeszkodami trasę formuły Classic, która swoim zasięgiem obejmie już nie tylko teren toru, ale też okoliczne tereny zielone. Startujący w tej kategorii będą mieli niepowtarzalną szansę przebiec po kładce łączącej dwie strony ulicy Puławskiej, normalnie niedostępnej dla pieszych, by później dalej mierzyć się z przeszkodami, ale już po drugiej stronie. Ta formuła również będzie korzystać z części tras Intro i Rekrut, ale oprócz tego naszpikowana będzie właściwie wszystkim, co Runmageddon ma w zanadrzu. Skakanie nad ogniem czy kąpiel w Lodowej to tylko niektóre z ekstremalnych atrakcji czekających na odważnych Runmageddończyków.

Runmageddon Warszawa to nie tylko ekstremalne biegi. To też niezła gratka dla fanów filmów science-fiction. Całe wydarzenie owiane będzie atmosferą postapokaliptycznego świata. Na trasach porozstawiane będą wraki samochodów. Miasteczko Kibica odwiedzi niecodzienna banda muzyków, a wśród tłumu dopingującego śmiałków nie raz spotkać będzie można osobliwe postacie prosto z postkatastroficznej przyszłości.

Najmłodsi też znajdą coś dla siebie. Będą mogli zmierzyć się w dwóch kategoriach wiekowych. Dzieci w wieku 4-11 lat staną na stracie jednokilometrowej trasy Runmageddonu Kids i jej ponad 10 przeszkodami. Natomiast nieco starsi (12-15 lat) zmierzą się z formułą Runmageddon Junior na dystansie 2 kilometrów i pokonają ponad 15 przeszkód.

Podczas warszawskiego Runmageddonu odbędą się też dwie serie specjalne. Pierwszą z nich będzie mistrzowska seria II Mistrzostw Polski Dziennikarzy, a druga to seria dla Fundacji DKMS. Ich uczestnicy pobiegną na trasie formuły Rekrut pokonując 6 kilometrów i ponad 30 przeszkód.

Zapisy internetowe możliwe są do 20 września 2018 r. Wystarczy zarejestrować się na stronie dostępnej pod linkiem https://www.runmageddon.pl/


O Runmageddonie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W 2017 roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 60 tysięcy osób, a od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 110 tysięcy uczestników.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda