mobile
REKLAMA

Przewoził narkotyki w samochodzie bez ważnych badań technicznych.

Mandat karny w wysokości 1500 zł oraz zarzuty posiadania środków odurzających otrzymał 39-latek kierujący samochodem bmw. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów z wydziału wywiadowczo-patrolowego, gdyż objeżdżał rejon, w którym dochodziło do kradzieży pojazdów. Z obserwacji policjantów wynikało, że mężczyzna może dokonywać rozpoznania. W trakcie czynności funkcjonariusze znaleźli w schowku jego auta marihuanę i amfetaminę. Okazało się, że podejrzany podróżuje samochodem bez aktualnych badań technicznych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. 

informacja prasowa
Przewoził narkotyki w samochodzie bez ważnych badań technicznych.

Kwadrans przed 20.00 przy ulicy Modzelewskiego na warszawskim Mokotowie policjanci zauważyli samochodów marki bmw, który dokonywał objazdu rejonu ulicy. Wyglądało, jakby prowadził obserwację. Funkcjonariusze postanowili przeprowadzić kontrolę pojazdu oraz kierowcy. W trakcie czynności 39-latek zachowywał się nerwowo. Na pytanie, czy ma przy sobie środki, których posiadanie jest zabronione, nic nie odpowiedział.

W trakcie przeszukania samochodu w schowku od strony pasażera funkcjonariusze znaleźli ukryte w paczce po papierosach woreczki foliowej z białym proszkiem oraz z brunatno zielonym suszem.

Badanie wykazało, że to marihuana oraz amfetamina. Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się także, że mężczyzna poruszał się pojazdem bez ważnych badań technicznych, za co został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł.

Podejrzany został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzuty, za które może zostać skazany na 3 lata więzienia. Postępowanie w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla Warszawy Mokotowa.

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda