Romeo Jozak po meczu #LEGBBT: Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa
- Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszych trzech punktów. Po dwóch meczach z rzędu bez wygranej byłem nieco zaniepokojony. Potrzebowaliśmy wysokiego zwycięstwa, by nabrać pewności siebie. Uważam, że na własnym boisku to my powinniśmy rządzić - powiedział trener Romeo Jozak po zwycięskim meczu z Bruk-Betem Termaliką.
- W pierwszej połowie goście byli bardzo agresywni i zdecydowani. Mieli kilka okazji do zdobycia bramki, ale ostatecznie im na to nie pozwoliliśmy. W naszej grze pojawiały się błędy, o których rozmawiałem z piłkarzami w przerwie. Chciałem, by zachowywali większy spokój na boisku. W drugiej połowie goście nie potrafili utrzymać koncentracji z pierwszej części spotkania. Po meczu pogratulowałem piłkarzom, ponieważ zagrali mądrze i byli wyraźnie lepsi od przeciwnika. Wciąż jednak przed nami wiele pracy. Już we wtorek gramy z Piastem i teraz skupiamy się tylko na tym spotkaniu.
Być może to był najlepszy mecz Pasquato w Legii - nie widziałem spotkań w jego wykonaniu, które miały miejsce zanim przyszedłem do klubu. Ale za mojej kadencji - faktycznie, to było jego najlepsze spotkanie. Pokazał dziś to, czego od niego oczekujemy. Zagrał od pierwszej minuty, na własnym stadionie i wykorzystał swoją szansę. Zaprezentował się bardzo dobrze, ale nie możemy mówić, że to on miał największy wkład w nasze zwycięstwo - wygraliśmy ten mecz jako drużyna.
Tomasz Jodłowiec dzisiaj nie zagrał, ponieważ w ostatnich dniach borykał się z chorobą. Jest dla nas ważnym piłkarzem, a także jednym z kapitanów. To, że nie załapał się do składu, miało miejsce wyłącznie ze względu na jego zdrowie.
Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:0 (0:0)




![[Patronat medialny] Już w ten weekend kolejny pokaz „Wielkie Serca” w Multimedialnym Parku Fontann](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/b16891a29855ce61998960be52a6a9c49b4c4800.jpeg)






















![[KONKURS] Wygraj najnowszą książkę Marty Zaborowskiej - premiera 1 lipca](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/073dc21a177e593af05937574a505dc2b5bedbc6.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Nie lubię Pana, Panie Fellini" w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/d16bfc4bd199cda12e0c1c13efa6cda0711f6450.jpeg)
![[KONKURS] Wygraj podwójną wejściówkę na spektakl "Nie lubię Pana, Panie Fellini" w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/5e375e6a24da2e066ad74ba93d6511eb1239e293.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] „Smak bezwzrokowego życia” – wygraj pakiet książek Marka Kalbarczyka](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/9175df796924cbc775c4c2c80f0f8a83fe3e0a0d.jpeg)















