mobile

Weekend w wolskich parkach

Przed nami weekend, w trakcie którego w wolskich parkach odbędą się dwie ciekawe imprezy plenerowe. W sobotę w parku Moczydło Dzielnica zaprasza na Wolskie Grillowanie z Kurtem Schellerem, natomiast dzień później w parku Sowińskiego odbędzie się Wolski Korowód.

Informacja prasowa/ fot. Adrian Grycuk
TAGI
Weekend w wolskich parkach

Wolskie parki to idealne miejsca aby organizować w nich plenerowe imprezy dla całych rodzin. - Już w sobotę w parku Moczydło spotykamy się przy wspólnym grillu, natomiast dzień później bawimy się na Wolskim Korowodzie w parku Sowińskiego - mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Dzielnicy Wola.

Wolskie Grillowanie wystartuje w sobotę o godz. 14:00 i potrwa do godz. 18:00. W programie degustacja nieoczywistych dań z grilla i warsztaty kulinarne z Kurtem Schellerem dla wszystkich. Dla najmłodszych natomiast przygotowano gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz animacje i konkursy z nagrodami.

Dzień później, również w godzinach 14:00 - 18:00 odbędzie się Wolski Korowód, który przy wsparciu dzielnicy organizuje Fundacja Kreatywni w Działaniu. – Wolski Korowód to przegląd organizacji pozarządowych i instytucji działających na terenie Woli, które zaprezentują swoją ofertę pomocową, edukacyjną, kulturalną, promującą zdrowy styl życia oraz aktywność społeczną. A wszystko to w formie rodzinnego spotkania pod gołym niebem - mówi Adam Hać, zastępca burmistrza Dzielnicy Wola. W programie piknik rodzinny z konkursami i quizami z nagrodami, bezpłatnye porady i badania, gry sportowe, warsztaty kulinarne i mnóstwo innych atrakcji, a także miasteczko namiotowe organizacji, instytucji i firm działających na terenie Woli wraz z prezentacją propozycji wolontariatu w ramach działań "Podaj Dalej".

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.wola.waw.pl

Źródło: UD Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda