mobile
REKLAMA

Wyciągnęli mężczyznę z płonącego mieszkania

O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Woli, gdyby nie szybka interwencja policji nie wiadomo czy jeszcze by żył. Policjanci, którzy dopiero rozpoczynali służbę, zobaczyli wydobywające się z jednego z mieszkań przy ul. Karolkowej płomieni. Funkcjonariusze podjęli szybką interwencję, dostali się do mieszkania i wyprowadzili z niego mężczyznę, który ostatecznie trafił do szpitala.

oprac. NKK
Wyciągnęli mężczyznę z płonącego mieszkania

Do zdarzenia doszło dziś przed siódmą rano na warszawskiej Woli, przy ul. Karolkowej. Policjanci, którzy rozpoczynali służbę, dostrzegli płomienie wydobywające się z jednego z mieszkań. Pierwsze, o czym pomyśleli o to ewentualni lokatorzy. Gdy dotarli na miejsce w mieszkaniu zastali mężczyznę, które wyprowadzili z mieszkania. Dopiero wtedy wezwali straż pożarną i karetkę pogotowia.

- Policjanci przekazali mężczyznę przybyłym ratownikom, którzy zabrali go do szpitala. Dzięki szybkiej i właściwej reakcji na zagrożenie, ogień nie rozprzestrzenił się, a dzięki temu nie doszło do tragedii – relacjonuje nadkom. Marta Sulowska z Komendy Stołecznej Policji.

 

 

fot.pixbay
 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda