mobile
REKLAMA

XV Święto Saskiej Kępy trwa na Francuskiej

Serdecznie zapraszamy wszystkich warszawiaków i gości do wzięcia udziału w piętnastej już edycji Święta Saskiej Kępy, które pod hasłem „Blisko siebie” odbywa się przy ul. Francuskiej

Informacja prasowa
XV Święto Saskiej Kępy trwa na Francuskiej

Tegoroczny kiermasz artystyczny zorganizowany został w ciągu ul. Francuskiej – od ronda Waszyngtona do ul. Zwycięzców (która jest przejezdna). Będzie tu można podziwiać i kupić prace znanych artystów i rzemieślników, w tym twórców z Saskiej Kępy.

Koncerty, jakie przygotowali organizatorzy – Urząd Dzielnicy Praga-Południe, Prom Kultury Saska Kępa i Centrum Promocji Kultury – odbędą się na dwóch scenach: Małej (przy pomniku Agnieszki Osieckiej) i na Dużej Scenie, która ustawiona zostanie przy rondzie Waszyngtona.

Realizatorzy święta gwarantują liczne atrakcje muzyczne z udziałem wielu artystów oraz gwiazd, m.in. Ewy Bem i Kuby Badacha. Ponadto będą tanga i utwory dansingowe, piosenki Osieckiej i Zauchy.

Ukraińskim akcentem tegorocznej edycji będzie recital 8-letniej Amelii Anisowicz, którą świat poznał, gdy śpiewała w bunkrze piosenkę z filmu „Kraina lodu”. 

Przez cały czas trwania imprezy przejezdne będą ulice Walecznych i Zwycięzców.

fot.UDPPołudnie

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda