mobile
REKLAMA

Znaleziono 32 kg bursztynu, zatrzymano obywatela Wietnamu

Policjanci podczas działań realizowanych wspólnie z Mazowieckim Urzędem Celno-Skarbowym zatrzymali 23-letniego obywatela Wietnamu. W domu w którym przebywał, zabezpieczono 32 kilogramy bursztynu pochodzącego z przemytu o wartości ponad 670 000 złotych.

KSP
TAGI
Znaleziono 32 kg bursztynu, zatrzymano obywatela Wietnamu

Mężczyzna przebywał w Polsce nielegalnie, a gdy dowiedział się o zatrzymaniu, próbował wręczyć funkcjonariuszom łapówkę. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z komendy w Piasecznie prowadzili działania wspólnie z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego. W jednym z domów znajdujących się na terenie gminy Lesznowola podczas kontroli, przedstawiciele obu służb ujawnili 32 kilogramy bursztynu bez udokumentowanego pochodzenia i potwierdzenia jego nabycia. Jego wartość została oszacowana na ponad 670 tysięcy złotych. Podczas sprawdzenia dokumentów i tożsamości 23-letniego ob. Wietnamu okazało się, że przebywa on na terenie Polski nielegalnie. Mężczyzna, gdy został poinformowany o zatrzymaniu próbował wręczyć funkcjonariuszom celnym i policjantom niemal 3000 złotych łapówki. Decyzją sądu 23-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

źródło zdjęcia: http://www.policja.waw.pl/pl/dzialania-policji/aktualnosci/44708,Zabezpieczone-32-kg-bursztynu-zatrzymany-obywatel-Wietnamu.html

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda