mobile
REKLAMA

Rozpocząć rok od zwycięstwa. "Mamy przewagę twierdzy na Rogalu”

Już w najbliższą sobotę, 7 stycznia siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie wracają do ligowych zmagań. Pierwszym tegorocznym rywalem stołecznej drużyny będzie SMS PZPS II Spała.

Marcin Kalicki
Rozpocząć rok od zwycięstwa. "Mamy przewagę twierdzy na Rogalu”

Po dwunastu kolejkach sezonu 2022/2023 podopieczni trenera Konrada Copa zajmują bardzo dobrą czwartą pozycję w ligowej tabeli tracąc do trzeciego KS Metro Warszawa trzy punkty, a do plasującej się na drugim miejscu– UKS Sparty Grodzisk Mazowiecki – pięć oczek.

Drużyna SMS PZPS II Spała w tegorocznych rozgrywkach zanotowała co prawda tylko trzy zwycięstwa, ale wynik ten nie odzwierciedla faktycznej formy i poziomu zespołu trenującego na co dzień w „spalskich lasach”. Wystarczy wspomnieć, że pięć z dziewięciu przegranych pojedynków najbliższego rywala MOS-u, zakończyło się po pięciu setach, w tym rywalizacja w drugiej kolejce ze wolskim klubem.

– Pojedynek z SMS Spałą będzie na pewno ciężkim meczem. Przekonaliśmy się już o tym podczas naszego meczu z spalskim lesie, gdzie wygraliśmy w tie-breaku. Młodzież ze Spały to trudny przeciwnik, jeśli pozwoli im się grać stają się bardzo groźnym zespołem, jednakże wciąż mamy przewagę „twierdzy na Rogalu” i zawalczymy o pełną pulę – mówi Aleksander Czerwiński, atakujący wolskiego klubu.

Mecz 13. kolejki II ligi mężczyzn pomiędzy MOS Wola Tramwaje Warszawski i SMS PZPS II Spała rozegrany zostanie w sobotę, 7 stycznia w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2. Początek spotkania o godz. 17:00. Wstęp bezpłatny. Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki do dopingowania „Tramwajarzy” z trybun wolskiego obiektu.

Fot. MOS Wola/Paweł Oleksiak Fotografia

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda