mobile
REKLAMA

21 wypadków drogowych, 2 ofiary śmiertelne – to bilans wielkanocnego weekendu

21 wypadków drogowych, 2 ofiary śmiertelne, 22 osoby ranne oraz 69 kierujących "na podwójnym gazie" to bilans długiego weekendu na drogach garnizonu stołecznego.

 

oprac. NKK
21 wypadków drogowych, 2 ofiary śmiertelne – to bilans wielkanocnego weekendu

Właśnie zakończyła się akcja „Wielkanoc 2024” na stołecznych drogach. Bilans, jaki przedstawiła stołeczna policja nie należy do najlepszych. W ciągu czterech dni doszło do 21 wypadków drogowych, w których zginęły dwie osoby, 22 zostały ranne a 69 kierujących zostało zatrzymanych w związku z jazdą po spożyciu alkoholu.

- Do pierwszego śmiertelnego wypadku doszło w sobotę w godzinach popołudniowych na autostradzie A2, gdzie kierujący chevroletem z nieustalonych przyczyn zjechał na pas awaryjny i uderzył w stojący oznakowany pojazd służby drogowej m-ki Ford Transit. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła pasażerka osobówki. Drugi tragiczny wypadek miał miejsce w poniedziałek (1 kwietnia br.) ok. godz.16.30 na DK50 w m. Góra Kalwaria. Tam, kierujący motocyklem z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, co skutkowało przewróceniem jednośladu. W wyniku tego zdarzenia zginęła pasażerka – relacjonuje stołeczna policja.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda