mobile
REKLAMA

A może bowling?

Jesienna pogoda zniechęca wielu z nas do aktywności na świeżym powietrzu. Niestety, tak to już bywa. Wolimy ciepłe pomieszczenia, z dala od chłodu, wiatru, słoty. Są jednak też propozycje aktywności dla tych, którzy nie lubią marznąć. Jedną z nich jest bowling. Przed nami aktywna sobota na kręgielni! Zapraszamy na turniej „OCHOCKI BOWLING” – 18 listopada. Turniej odbędzie się w Klubie Arco przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 19

Informacja prasowa
A może bowling?

Turniej zostanie rozegrany w trzech turach:

I tura: 12.00-13.30,

II tura: 14.00-15.30,

III tura: 16.00-17.30

Do dyspozycji uczestników jest 16 torów (maksymalna liczba graczy na torze wynosi 6 osób).

Uczestnicy, przez cały czas trwania turnieju, pozostają pod opieką prowadzącego, który poprowadzi również rozgrzewkę, udzieli krótkiego szkolenia z zasad gry w bowling, pomoże dobrać odpowiednie kule oraz pokaże prawidłowy chwyt przy rzucie. W czasie turnieju każdy z graczy wykonuje 10 kolejek rzutów.

Zapisy pod numerem telefonu: 600 306 200 (od 9.00 do 18.00).

Ważne: Jednorazowe skarpetki i buty do gry dostępne bezpłatnie na miejscu!

Bowling jest rodzajem gry w kręgle. Jest to, zdecydowanie, najpopularniejsza odmiana gry w kręgle. Została stworzona w oparciu o kręgle klasyczne.

W tej odmianie kręgli odmianie występuje dziesięć pinów ustawionych w trójkąt. Gracz ma za zadanie strącić je w jak najmniejszej liczbie rzutów. Aby strącić je wszystkie w pierwszym rzucie należy uderzyć kulą między pierwszy a trzeci pin (kręgiel) – w przypadku graczy praworęcznych. Między pierwszy a drugi pin dla osób leworęcznych. Gra składa się z dziesięciu rund (tzw. ramek, ang. frame) dla każdego gracza. Na początku każdej rundy piny są ponownie ustawiane. W każdej rundzie gracz ma dwa rzuty. Runda kończy się gdy zawodnik strąci wszystkie piny, bądź skończą mu się rzuty. Za każdy strącony pin gracz dostaje 1 punkt.

Kto już grał – wie, że to wielka frajda. Kto nie grał – powinien, koniecznie, spróbować. OCHOCKI BOWLING będzie świetną ku temu okazją.

fot.UDOchota

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda