mobile
REKLAMA

Bajkowa wiosna w warszawskim Teatrze Capitol

Familijna scena Teatru Capitol zaprasza dzieci i młodzież! W wiosennym repertuarze znajdziecie Państwo aż dziesięć różnych tytułów przedstawień, które bawią i uczą jednocześnie

Informacja prasowa
Bajkowa wiosna w warszawskim Teatrze Capitol

Wspólne wyjście z pociechami do Teatru to okazja, aby spędzić cudowne i niezapomniane chwile.  Teatr w swojej ofercie posiada spektakle dedykowane dla Widzów  już od 3 roku życia, na nieco starszych czekają edukacyjne przedstawienia i rozśpiewane musicale. „Nowoczesne realizacje teatralne, z mądrym użyciem multimediów są wartościową, nasyconą humanistycznym przekazem i przyjaznym poczuciem humoru propozycją dla widzów kilku pokoleń. Cieszę się, że teatr jest coraz chętniej wybierany, jako forma wspólnego spędzania czasu całą rodziną” - podkreśla Anna Gornostaj, dyrektorka Teatru Capitol.

            Przekonajcie się, że hejt nie jest ok podczas musicalu Friends”. Zobaczcie współczesną interpretację klasycznej baśni Braci Grimm – musical  „#kopciuszek” i otwórzcie się na marzenia z roztańczonym i emocjonującym musicalem „Dreams”. Nie przegapcie też przebojowej, musicalowej nowości dla młodzieży pt.”KONGO”.

            Przeżyjcie wspólnie szkolne przygody wychowanków „The Capitol School of Warsaw” w spektaklach „Brzechwa 2020”„Projekt Tuwim”. Popłyńcie w daleki rejs do Afryki z Doktorem Dolittle, śledźcie z zapartym tchem ponadczasową historię Pinokia, przeniesiecie się do pełnej magii Krainy Lodu w przedstawieniu „Królowa Śniegu” oraz dajcie się porwać w świat największych odkryć i wynalazków w spektaklu „Wanna Archimedesa”.

              Ostatni z wymienionych tytułów - „Wanna Archimedesa” - już w niedzielę, 16 kwietnia o godz.11:00 będzie świętował swoje 300 przedstawienie na deskach Teatru Capitol. Na widzów z tej okazji po spektaklu będzie czekał przepyszny tort i roztańczone animacje. Krystyna Kwiatkowska - kompozytorka i szefowa Fundacji im.Ireny Kwiatkowskiej FIK, producentka przedstawienia oraz Krzysztof Jaślar - reżyser spektaklu, tak mówią o jubileuszowym przedstawieniu:

„Niemalże 7 lat temu rozpoczęła się dla Fundacji im. Ireny Kwiatkowskiej FIK capitalna przygoda, która trwa do dziś! W 2017 roku otrzymaliśmy propozycję współpracy od dyrekcji Teatru Capitol. Tym samym wypełniona wiedzą, muzyką i humorem nasza „Wanna Archimedesa” dopłynęła do swojego bezpiecznego portu - do repertuaru Teatru Capitol”. Ku wspólnej  radości płynie z powodzeniem dalej. Aktor Krzysztof Tyniec, odtwórca roli Profesora Rozumnego w spektaklu również niezmiennie z radością wskakuje od lat do „Wanny” witając czule dzieciaki: „Cześć promyki”, a dorosłych „Cześć doroślaki”. Od razu atmosfera robi się przyjazna. Pytany, czy lubi grać dla dzieci odpowiada „To chyba widać. Dla mnie dzieciak to najważniejszy widz. Kropka”. Cieszy go kontakt z dziećmi, ich żywa reakcja. Odpowiadając na jego „profesorskie” pytania „Promyki”  nie muszą podnosić rąk jak w szkole. Widownia wspaniale też reaguje na pozostałych aktorów wcielających się w role uczniów. Jest radośnie, jest cudownie, a wiedza zawarta w piosenkach w łatwy sposób wskakuje do głów. Zapraszamy do wspólnego świętowania jubileuszu 300 przedstawienia Wanny Archimedesa zachęcając piosenkowym cytatem „…wskakujcie do wanny, nie tylko od święta!”

Szczegóły, dotyczące wszystkich przedstawień dla dzieci i młodzieży w Teatrze Capitol oraz bilety znajdziecie Państwo na stronach:

*https://teatrcapitol.pl/spektakle/dla-dzieci/
*www.teatrcapitol.pl/scena-bajkowa-zaprasza

Teatr Capitol bierze udział w programie m.st.Warszawy „Klasa w WarszawieWarszawa z klasąwięcej informacji pod numerem telefonu: (+48) 22 620 21 42.

Teatr Capitol jest członkiem Unii Teatrów Niezależnych.

Patroni Medialni: RMF MAXX, Onet, Rzeczpospolita, Tele Tydzień, Świat Kobiety, AMS, Przegląd, Familie.plCzasDzieci.pl, BabyGo, Magazyn Świerszczyk, TVP ABC.
 

Partnerzy Teatru: Kicket.com, oBag, MOKOSH, Aktywna Warszawa, Strefa Music Art, MZA, St.Majewski.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda