mobile
REKLAMA

Centrum rozrywki w amerykańskim stylu już w Warszawie!

Na początku grudnia, na Bielanach otworzyła się Ale Zebra. To pierwsze takie miejsce w Polsce, gdzie czeka na nas mnóstwo atrakcji i zabawy. Gry dedykowane są młodzieży i dorosłym, oraz dzieciom od 12 r. ż. Młodsze dzieci mogą bawić się w asyście starszych graczy. Pod jednym dachem, zagracie na azteckiej arenie w paintball laserowy, przeniesiecie się do krainy czarów w sali do mini golfa, połamiecie głowę w pokojach ucieczki, czy wygracie gigantycznego pluszaka w strefie gier. Po zabawie można odpocząć w urządzonej strefie, zjeść pyszną pizzę, wypić kawę czy drinka.

TAGI
Centrum rozrywki  w amerykańskim stylu już w Warszawie!

Laser Tag, czyli laserowy paintball polega, na trafieniu przeciwnika w świecący element kamizelki, czy pistoletu. Arena przepełniona jest azteckimi dekoracjami, przeszkodami, rzeźbami i malowidłami. Pole gry to jedna, wielka, interaktywna dżungla, świecąca w świetle UV. Zagracie tu na najnowocześniejszym sprzęcie w Polsce z wieloma możliwościami.

Magiczne, dziewięciodołkowe pole do gry w mini golfa przeniesie was do krainy czarów. Sala wypełniona jest po brzegi niesamowitymi, ogromnymi rzeźbami nawiązującymi do wszystkim znanej bajki. Elementy dekoracji i sprzętu świecą w ciemności! Nie musicie umieć grać w golfa, żeby świetnie się bawić.

Kolejną atrakcją są pokoje ucieczki, które już w lutym otworzą się, by połamać Wam głowy. Tutaj również zobaczycie ich inne wydanie.

Absolutnym hitem jest też strefa gier z automatami biletowymi, która przywołuje obrazy z amerykańskich filmów, gdzie panowie walczą w różnych sprawnościowych konkurencjach o słodkie misie dla swoich wybranek. System polega na zbieraniu biletów, które możemy zdobyć grając w różne gry na ponad 20 automatach i wymienianiu ich na różne nagrody.

Centrum rozrywkowe Ale Zebra to doskonałe miejsce na organizacje urodzin, imprezy firmowej czy rodzinny wypad. Zarówno młodzież podczas wycieczki szkolnej jak i dorośli przy wieczornym drinku znajdą tu coś dla siebie.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda