mobile
REKLAMA

Dni Ursynowa 2023

T.Love i Kaliber 44 – to gwiazdy tegorocznych Dni Ursynowa! Największa w dzielnicy i jedna z większych w stolicy impreza plenerowa odbędzie się w tym roku w weekend 16-17 czerwca. Zapraszamy pod Kopę Cwila, czyli do Parku im. Romana Kozłowskiego (Metro Ursynów) oraz na teren Olkówek

Informacja prasowa
Dni Ursynowa 2023

- Co roku czekam na czerwiec, ponieważ to miesiąc w którym odbywają się Dni Ursynowa. Zawsze ze wzruszeniem patrzę na wypełnioną po brzegi Kopę Cwila oraz na scenę, na której grają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. To wielkie święto naszej dzielnicy. Teraz pozostaje tylko zaklinać pogodę. Do zobaczenia, jak zawsze, pod Kopą Cwila - mówi Robert Kempa, burmistrz Ursynowa.

Na scenie w tym roku zobaczymy aż jedenaście zespołów. Będzie to prawdziwa uczta muzyczna dla fanów różnych gatunków muzyki. Będzie rokowo, popowo i hip-hopowo.

Kto wystąpi

W piątek 16 czerwca zagrają: T.Love, Ira, Dixon37 wraz z Polską Wersją i Mor W.A. oraz Criminal Tango. 

Natomiast w sobotę, 17 czerwca usłyszymy zespoły: Kaliber 44, Nocny Kochanek, Muchy, Kobranocka i Roksanę Węgiel.  

Nie licząc wspaniałych atrakcji muzycznych, zapraszamy również na sobotni piknik, wraz ze strefą rekreacyjną dla dzieci. W związku z remontem tzw. Wieloryba pod Kopą Cwila, część kulturalno – sportowa została przeniesiona na teren Olkówek i połączona ze strefą dla najmłodszych. Na tzw. małej scenie zaprezentują się młodzi lub początkujący artyści.

fot.UDUrsynów

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda