mobile
REKLAMA

Dzień Dziecka pełen zabawy w Westfield Arkadia

Westfield Arkadia zaprasza na obchody Dnia Dziecka! 1 czerwca zielony teren przed centrum handlowym zostanie zmieniony w istne królestwo rozrywki. Od godziny 12:00 do 20:00 przygotowane liczne atrakcje zapewnią mnóstwo emocji i radości zarówno maluchom, jak i starszym dzieciom. Co czeka tego dnia na odwiedzających?

artykuł sponsorowany
Dzień Dziecka pełen zabawy w Westfield Arkadia

Gigantyczny Tor Przeszkód i Dmuchana Zjeżdżalnia

Dla tych, którzy kochają ruch i wyzwania, przygotowano coś specjalnego – ogromny, dmuchany tor przeszkód. To miejsce, gdzie energia znajdzie swoje ujście w pełnych emocji wyzwaniach. Młodsze dzieci z pewnością pokochają dmuchaną zjeżdżalnię, która będzie idealnym miejscem do beztroskich harców.

Kreatywne i Magiczne Atrakcje

Dzień Dziecka w Westfield Arkadia to nie tylko aktywność fizyczna, ale również odrobina magii i kreatywności. Dla małych księżniczek i książąt przygotowano stanowiska, gdzie będą mogli zrobić sobie kolorowe warkoczyki, ozdobić swoje ręce zmywalnymi tatuażami oraz fantazyjnie pomalować buźki. Dzięki temu każde dziecko poczuje się wyjątkowo i przemieni się w swoją ulubioną postacią ze świata bajek lub ze swojej wyobraźni.

Pyszne Smakołyki

Po intensywnej zabawie na dmuchańcach, na małych i dużych uczestników imprezy czekać będzie chwila relaksu z pysznym popcornem i słodką watą cukrową. Te klasyczne przysmaki umilą czas i pozwolą zregenerować energię zużytą na wcześniejszych aktywnościach.

Niezapomniane Wspomnienia

Westfield Arkadia serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. To doskonała okazja, by spędzić czas z rodziną, cieszyć się piękną pogodą i stworzyć niezapomniane wspomnienia. Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny, a uśmiechy na twarzach dzieci – bezcenne.

1 czerwca warszawiacy bawią się razem w Westfield Arkadia! Centrum handlowe czeka na swoich gości z otwartymi ramionami i mnóstwem niespodzianek.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda