mobile
REKLAMA

Dzień Seniora w Galerii Bemowo, czyli jesienna uczta dla klientów 55+!

Informacja prasowa
Dzień Seniora w Galerii Bemowo, czyli jesienna uczta dla klientów 55+!

Z okazji Dnia Seniora Galeria Bemowo przygotowała moc atrakcji dla swoich klientów w wieku 55+. Na uczestników wydarzenia czekają twórcze warsztaty malowania doniczek. Będzie to czas, aby dać upust swojej kreatywności i poczuć radość tworzenia. Wszyscy, którzy wezmą udział w zajęciach, otrzymają specjalny upominek: zestaw herbatek lub ziółek. To prezent, który dodatkowo umili jesienne chwile.

 

Dzień Seniora w Galerii Bemowo to również okazja do zdobycia praktycznej wiedzy. Zachęcamy do skorzystanie z porad specjalistów i personelu medycznego odnośnie dbania o zdrowe serce i dobre samopoczucie. Dostępni na miejscu medycy sprawdzą poziom cukru i ciśnienia, podpowiedzą jaką dietę wybrać i jak utrzymać zdrowy styl życia po 55-tce. W programie także edukacja w zakresie profilaktyki zdrowotnej i rozpoznawania udaru.

 

Do dyspozycji seniorów będzie także policjant z Wydziału Prewencji Komisariatu Policji Warszawa Bemowo, który opowie o bezpieczeństwie w sieci – temacie niezwykle ważnym i aktualnym. Nasz ekspert od cyberbezpieczeństwa przedstawi skuteczne metody ochrony przed oszustami.

 

Dzień Seniora w Galerii Bemowo to idealna okazja, aby spotkać się, porozmawiać i miło spędzić czas w towarzystwie innych. A to wszystko przy wspólnym stole z darmową kawą. Dzień Seniora to nie tylko nauka i twórczość, ale także chwile relaksu i wyciszenia. To wydarzenie, które łączy pokolenia i pokazuje, jak ważne są wspólne momenty i dbanie o siebie.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda