mobile

Food Trucki pod Wola Parkiem

Wozy z jedzeniem serwujące przeróżne kuchnie, pojawiły się pod wolskim centrum handlowym i pozostaną tam do końca maja. 

TAGI
Food Trucki pod Wola Parkiem

Akcja została zorganizowana w ramach warszawskiego "Żarcia na kółkach", w związku z rozbudową Wola Parku i wyłączeniem z użytku jego strefy gastronomicznej.

W odwecie dla głodnych klientów remontowanej galerii, inicjatwa "Żarcie na kółkach" zapewniła mieszkańcom Woli kilkanaście samochodów oferujących dania z całego świata - Jest to doskonała okazja, żeby posilić się w trakcie zakupów lub miło spędzić czas ze znajomymi i rodziną - powiedziała Dagmara Pozowska, maganer Centrum Handlowego Wola Parku.

Przez dwa miesiące, rotacyjnie ale przez siedem dni w tygodniu, będzie można napełniać brzuchy pizzą, tortillą czy sushi. Od poniedziałku do soboty najemy się między godziną 10:00 a 21:00, natomiast w niedzielę, między 10:00 a 20:00.

- Jeśli remont się przedłuży, jesteśmy gotowi, żeby zostać tutaj dłużej - mówi Anna Maria Żurek z "Żarcia na kółkach" i dodaje - to tylko jedna z wielu organizowanych przez nas akcji. - w całym sezonie spotkamy warszawskie barbusy w Food Porcie w pobliżu Mostu Poniatowskiego, na Zlotach Food Trucków pod Pałacem Kultury czy obstawiające różne imprezy sportowe.

 

Fot. Materiały Prasowe

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda